2 Oyun Açmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
Bir PC Den 2 Tane zulu Açabilir Miyim Mümkün Mü Bilen Varsa Yazabilir Mi ?

Banlı Üye
6 HİZMET YILI
zulu açarmısın bilinmez ama wolftü açabilirsin bende seningibi yapmıştım zp kasmak için 2 tane zulu açılırmı diye :D

MutemadiyenYT
Onaylı Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Bunun hakkında youtube ile araştırma yapmıştım baya önce 2 yolu var.

1. Yolu ilk oyuna girince görev yöneticisinden çalışan programları izlemek için bir sekme var. Görev yöneticinden ayrı açılıyor bu. Oradan çalışan bu wolftu gibi oyundan bir çalışanının devre dısı bırakıp 2.cisi açılıyordu. Bu kartalda oda tutmak sifrelemek icin kullanılırdı ama hatırlamıyorum nasıl yapılacagını.

2. yol ise

2- 2. bir oturum açarak (yeni) ordan oyuna girip hazır botu vs yaparak kd çar kasarsın. 2. oturumdan çıkmadan önce güç seçeneklerinde her zaman açık kal seçenegi vardı galiba onu işaretleyip o 2. oturumu kapatabilirsin.

Süper Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
Bunun hakkında youtube ile araştırma yapmıştım baya önce 2 yolu var.

1. Yolu ilk oyuna girince görev yöneticisinden çalışan programları izlemek için bir sekme var. Görev yöneticinden ayrı açılıyor bu. Oradan çalışan bu wolftu gibi oyundan bir çalışanının devre dısı bırakıp 2.cisi açılıyordu. Bu kartalda oda tutmak sifrelemek icin kullanılırdı ama hatırlamıyorum nasıl yapılacagını.

2. yol ise

2- 2. bir oturum açarak (yeni) ordan oyuna girip hazır botu vs yaparak kd çar kasarsın. 2. oturumdan çıkmadan önce güç seçeneklerinde her zaman açık kal seçenegi vardı galiba onu işaretleyip o 2. oturumu kapatabilirsin.
Kardeşim O Zulada İşe Yaramıyor Wolftüde Sadece O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.