• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

2 Pc'de yayın yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KatonTV

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Selam Dostlar, Hep merak ettiğim bir şey var bazı yayıncılar unlost, zeon gibi yayıncılar çift pc ile yayın yapıyorlar youtube den araştırdım fakat düzgün bir video bulamadım kablosuz versiyonlarını falan gösteriyor yardımcı olacak var mı acaba ?

KusursuzHacker

♥ Kusursuz ♥
Banlı Üye
Beğeni Puanı
459
kanka adamlarda çift monitör var yani çift pc felan yok benim bildiğim çünkü: yan monitörden donate felan okuyor yani alakası yok dediğin şeyin çift pc olayı bu oluyor.

NightyFox

Kernel Level F*cking LMAO
Griffin Premium
Beğeni Puanı
629
Benim bildiğim 2 pc olayı biri yayın yapıyor diğeri oyun oynuyor. Böylece oyunu oynayan yayıncıda yayından dolayı kasma olmuyor. Oyunun olduğu monitörü yayına veriyor ve ordan hem bağış okunuyor hem de yayın yapılıyor. Böylece yayın de verimli ve kaliteli oluyor.

Gizli Komutan

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
5
İnternetin İyi Olmalı + PC Rahat Isınmıcak Kasmicak 1 PC ALMALISIN Aldıkdan Sonra HDM GİRİŞİ İLE Bağlıyıp Kullanabilirsin Sıkıntısız

WhoCharless

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
192
bendede aynı şekil cift monitor var eğer laptop kullanıyosan hdmı kablosu ile ekranları bağlayıp ayarlardan yinele yapabilirsin.

DemonSamurai

This is a story about good
Ultra Üye
Beğeni Puanı
4,145
Birinden yayınını yapıp diğerinden yayını izliyor o şekil :) 2 pc var ancak hızlı internet lazım 720 p olarak kesintisiz canlı yayın yapıp diğer pc den izlemen ve yorumları okuyabilmen lazım :)

DemonSamurai

This is a story about good
Ultra Üye
Beğeni Puanı
4,145
Valla unlost kablonet'ten sponsorlu diğerleri ise para var bro en iyisinden almak zorundalar twitch neticede e bide bizler varız bmesela ben genelde 20 30 kb genelde hızlı oldu zaman 100 200 500 600 çıkıyo ortak çünki :) idare ediyoh

OGAX

HayvanSever
Süper Üye
Beğeni Puanı
240
islemcin ve ekran kartin yeterli ise 2 monitoru de ekran kartina baglayarak ctrl+p tusu ile "genislet" olarak ayarlarsin.

Bazı yayincilar orta sistemli ek bilgisayar olarak ,chat ve basit islemleri yapabilmek icin sistem diziyolar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt