Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
futbol,dünya,dünya kupası,ödeme,ödeme yöntemi,rusya,otel,kupa,bitcoin,bitcoin haber,bitcoin haberleri,bitocin haberleri 2018,memoryhackers,kripto para,kripto para haber,kripto para haberleri,kripto para haberleri 2018,kripto para borsası,güncel haber,
QVONAg.jpg


Futbol severlerin 4 gözle bekledikleri dünya kupası hazırlıkları Rusya’da son sürat devam ediyor. Hazırlıklar son aşamaya gelmişken taraftarlar bilet kapma telaşı içinde.

XPRNvD.jpg

Dünya Kupası Maçlarının düzenleneceği şehirlerden olan Kaliningrad’da, taraftarların konaklayacağı oteller de harekete geçti. Şehirde bulunan otellerde Apartments Malina adlı otel Free Kassa adlı ödeme yöntemi ile işbirliği yaparak taraftarlara kripto para ile ödeme yapmanın yolunu açtı.

D7gmRZ.jpg

Kaliningrad’da 16 Haziran tarihinde Hırvatistan ve Nijerya kıyasıya mücadele edecek. Daha sonra ise 22 Haziranda İspanya-Fas, 28 Haziranda ise kupanın en çok beklenen maçlarından olan Belçika-İngiltere mücadelesi gerçekleşecek.

Konu ile ilgili olarak Apartments Malina yöneticisi Anna Subotina, yaptığı açıklamada :

"KRİPTO PARALAR SON YILLARDA BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR VE BİRÇOK İNSAN KRİPTO PARALARA İLGİ DUYMAYA BAŞLIYOR. KRİPTO PARALAR HAYATIMIZDA ÖDEME YÖNTEMİ OLARKA YER ALMAYA BAŞLADI. BİZ DE ŞİRKET OLARAK YAPTIĞIMIZ FİKİR TOPLANTILARINDA, MÜŞTERİLERİMİZE KRİPTO PARA İLE ÖDEME YAPABİLME AVANTAJINI SAĞLAMAK İSTEDİK. BİZİMLE BİRLİKTE DİĞER OTELLERİNDE BU YENİLİKÇİ TEKNOLOJİDEN FAYDALANACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ. "

Kaliningrad’da yapılan atılımın aksine Rusya’da kupaya ev sahipliği yapacak olan şehirler olan Kazan, Saint Ptersburg, Moscow, Rostow,Don, Sochi, Samara, Saransk, Nizhny Nogorod gibi şehirlerin otellerinden henüz örnek bir uygulama gelmedi.

2018 Dünya kupası Rusya’da 14 Haziranda Rusya-Suudi Arabistan maçı ile başlayacak.

Konaklama sektöründe Bitcoin ödemelerinin başlatılmasının Rusya’daki kripto paraların kabul edilmesini hızlandıracağını düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.