2019 Yılında 3 Kameralı iPhone Gelebilir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emektar Üye
Ödüller
9
:resim:
2019-yilinda-3-kamerali-iphone-gelebilir--11424584.jpg

:yazı:

Apple'ın, bu yıl ki iPhone modellerini sunması tüketiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinin ardından Apple'ın, 2019 yılında iddialara göre 3 lensli arka kameraya sahip telefonunun çıkacağına dair Apple bir rapor hazırlamıştı. Fakat Yuanta Securities analisti Jeff Pu da tarafından bir rapor doğrultusunda bu raporu desteklediğini açıkladı.

Raporda ayriyeten ek bilgi verilmiyor. Ancak geçen ay paylaşılan rapor doğrultusunda Apple'ın kullanacağı üçüncü kamera, 12 mp(megapiksel) çözünürlüğünde olacak ve 6P lens tasarımına sahip olacağını öne sürdüler. 6P lens sayesinde cihaz, x3 optik yakınlaştırma ve x5 hibrit yakınlaştırma özelliği sunacak.

Üçüncü bir lensin eklenmesi, iPhone'da ilk defa x3 optik zoom özelliğini etkinleştirerek kullanıcıların vizördeki görüntüyü, dijital zoom gibi kaliteli bir blur olmadan 3 kata kadar büyütmelerini sağlayacak. Üç lensli arka kameraya sahip olan bu cihazın, Apple'ın en üst seviye model olan iPhone X ve iPhone X Plus için geçerli olabileceği düşünülüyor.

Ayrıca, şu ana kadar gösterime sunulan üç kameralı tek amiral gemisi Huawei P20 Pro olmuştu. Bir çok fotoğrafçıya göre P20 Pro, sunduğu kamera performansı ile iPhone X ve Galaxy S9+ gibi rakiplerini arkasına almayı başarmıştı. Ayrıca P20 Pro, x3 optik yakınlaştırma yapabiliyor.​

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
iphone x yeni çıktı sanmıyorum ki hemen arkasından bir sürüm daha gelsin hem çok pahalı hemde etrafıma baktıgımda x yerine genelde iphone 8 kullanıyorlar bir samsung kullanıcısı olarak tasarıım bakımından 7 ve 8 serilerini daha cok begeniyordum bana kalırsa iphone X öle bi çekici gelmedi bariz göze batan yeri ise ekranın ustunde sensörlerin bulundugu yerdeki sıyah bant şekli olan yer tam anlamıyla göze batıyor ve hayal kırıklıgı kapış kapış gidicek bir cihaz olmadı en azından samsung kadar sattıgını düşünmüyorum bu yüzden bi yenisi daha cıkmıcaktır uzun bi sure.. son olarak iphone x ile samsung s9 serisi arasında fazla bi zaman farkı yok tasarım bakımından karşılastırırsan aralarında saglam bi fark var diye yorumluyorum çünkü samsung tasarım işini yapıyor özellik bakımından bakarsan ikisininde özellikleri bir birine her ne kadar yakın olsada samsung ordada bi tık önde götürüyor diye bilirim ama şunuda söylemeden edemicem samsung adroid bir işletim sistemi kullandıgı için ömrü 2 sene civarı olurken iphone'de ios işletim sistemi var ve android ile kıyaslanırsa ios baya önde götüruyor o konuda iphone ile yarısamaz bile.. samsung işletim sistemini ayakda tutmak için ram üstüne ram eklersen iphonenın öle bi derdi yok adamın kafası rahat cunku uzun yıllar donma kasma sorununu ortadan kaldırmıs durumda.! neye göre alınacagı tartısılır ne için kullanacagı'da öle market acısından android çok zengin diyebilirim iphone marketine bakarsan çogu sey cüzdana dayanıyor.. telefonun içindeki bilindik üzere microsoft uygulamaları oldugu gibi genede güzel paylasım iyi forumlar

Son düzenleme:
Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
iphone x yeni çıktı sanmıyorum ki hemen arkasından bir sürüm daha gelsin hem çok pahalı hemde etrafıma baktıgımda x yerine genelde iphone 8 kullanıyorlar bir samsung kullanıcısı olarak tasarıım bakımından 7 ve 8 serilerini daha cok begeniyordum bana kalırsa iphone X öle bi çekici gelmedi bariz göze batan yeri ise ekranın ustunde sensörlerin bulundugu yerdeki sıyah bant şekli olan yer tam anlamıyla göze batıyor ve hayal kırıklıgı kapış kapış gidicek bir cihaz olmadı en azından samsung kadar sattıgını düşünmüyorum bu yüzden bi yenisi daha cıkmıcaktır uzun bi sure.. son olarak iphone x ile samsung s9 serisi arasında fazla bi zaman farkı yok tasarım bakımından karşılastırırsan aralarında saglam bi fark var diye yorumluyorum çünkü samsung tasarım işini yapıyor özellik bakımından bakarsan ikisininde özellikleri bir birine her ne kadar yakın olsada samsung ordada bi tık önde götürüyor diye bilirim ama şunuda söylemeden edemicem samsung adroid bir işletim sistemi kullandıgı için ömrü 2 sene civarı olurken iphone'de ios işletim sistemi var ve android ile kıyaslanırsa ios baya önde götüruyor o konuda iphone ile yarısamaz bile.. samsung işletim sistemini ayakda tutmak için ram üstüne ram eklersen iphonenın öle bi derdi yok adamın kafası rahat cunku uzun yıllar donma kasma sorununu ortadan kaldırmıs durumda.! neye göre alınacagı tartısılır ne için kullanacagı'da öle market acısından android çok zengin diyebilirim iphone marketine bakarsan çogu sey cüzdana dayanıyor.. telefonun içindeki bilindik üzere microsoft uygulamaları oldugu gibi genede güzel paylasım iyi forumlar
Apple Şirketi şu andan itibaren en çok hasılat yapan birinci ya da ikinci şirket. :D

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
2019 gelmesine gerek yok şimdiden cakması cıkmıştır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.