[27.05.2018] WTf v1.1 BETA [wolftü]

Tüm Silahlar Combobox'a Eklenmeli mi?

• Evet, Böyle Kullanmak Zor Oluyor!

• Hayır, Gerekmiyor.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
7
Merhaba arkadaşlar:
Bugün Sizlere WTf v1.1 Extreme BETA'yı tanıtacağım.

:kullan:

1-wolftü ye giriyoruz.
2-XignCode dolarken hilemizi yönetici olarak çalıştırıyoruz.
3-Envanter Ve Oyun içinde aktif edin yazan hilelere dokunmadan diğer ayarlarımızı yapıyoruz.
4-Oynamak istediğimiz odaya girdikten sonra Envanter Hilemizi ayarlayıp, Aktif Et deyip ve ardından Envanter aktife tik atıyoruz.
5-Aradığınız silahı bulamazsanız, sağ tarafta bulunan klasik slot hack i kullanınız.
6-Oyunun Keyfini Çıkarıyoruz.

:özellik:

-Envanter Hilesi
-Name ESP
-Taç Gizleme
-Öldüğün Yerden Tekrar Doğma
-Early Respawn
-Move Speed(Hareket Hızı)
-Jump x1,x2,x3 ve Jump Speed
-TeamKill
-God Mode
-1 Hit (tek atma)
-Always HeadShot
-Infinite Ammo(Sınırsız Mermi)
-No Spread
-No Recoil
-No Weapon SP(Silahlar SP Gerektirmez)
-No Reload
-Rapid Fire(Hızlı Taarruz)
-Tutunma
-Kurt Koşusu
-Wolf Dash GL(Kurtken duvarda yukarı aşağı hareket etme)
-Infinite Wolfball
-Kurt Görüşü x2.0

-Takla

:surum:

Bazı Silahlar Combobox'a Eklendi.✔
Hile Kullanımı Daha Mobil ve Kullanımı Kolay Hale Geldi

:video:

:resim:

vPYaqD.png

:calis:

Windows XP, Vista : DENENMEDİ
Windows 7 , 8 , 8.1 , 10 : DENENDİ / ÇALIŞIYOR

:indir:

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

:not:

HİLELERİ HERHANGİ BİR OYUNA GİRDİKTEN SONRA(ÖLÜM OYUNU, UYKU MODU vs.) ÇALIŞTIRMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ.
Karakter Hilesi BETA'dan çıktığımızda hileye dahil edilecek bu konuyu takipte kalın.

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Texmub.png

Form elementlerin ile Temanın BG si arasında Renk Farkı Var. Attığım Renk Kodlarının başına # koyarak düzenleyebilirsin. VisuaStudio renk yerine #XXXXXX şeklinde kodları yazdığında otomatik olarak RGB' ye çevirecektir... Onun dışında eline-koluna sağlık...

LinkLabel'in Arka Planını ve Click Renklerini de Düzenlemeyi Unutma... Hilene WebBrowser InText mantığı kullanarak basit bir fix / fix değil mekanizması yaptırabilirsin. Hile Log Verdiğinde Hileni Kapalı Duruma Getirirsin Böylece Gereksiz BAN'lardan kurtulursun... SQL Biliyorsan ne ala InText gibi güvensiz basit bir mekanizmaya bile ihtiyacın olmaz. SQL'i beleş hostlardan elde edebilirsin.

ѕweeтнαcĸ
Seçkin Üye
Teşekkürler Eline Sağlık.
LinkLabel'in Arka Planını ve Click Renklerini de Düzenlemeyi Unutma... Hilene WebBrowser InText mantığı kullanarak basit bir fix / fix değil mekanizması yaptırabilirsin. Hile Log Verdiğinde Hileni Kapalı Duruma Getirirsin Böylece Gereksiz BAN'lardan kurtulursun... SQL Biliyorsan ne ala InText gibi güvensiz basit bir mekanizmaya bile ihtiyacın olmaz. SQL'i beleş hostlardan elde edebilirsin.
Cylops Reis Zekanı Bu Kadar Belli Etme Gözüm Değecek :D

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Eline Sağlık.

in your area
Süper Üye
Ödüller
10
Bence klasik slot gibi gereksiz şeyleri hilenden kaldırmalısın. Bu hileyi D3Dye aktarabilirsen tadından yenmez :)

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Bence klasik slot gibi gereksiz şeyleri hilenden kaldırmalısın. Bu hileyi D3Dye aktarabilirsen tadından yenmez :)
Doğru söylüyorsun. ama arkadaşın hilesi büyük ihtimal ya vb ya da c# ve onda da d3d9 hook ölüm gibi bir şey. Ayrıca wt de her hook u yemiyor. Bundan mütevellit arkadaşın acilen c++ üzerinde çalışması gerekebilir...

in your area
Süper Üye
Ödüller
10
Doğru söylüyorsun. ama arkadaşın hilesi büyük ihtimal ya vb ya da c# ve onda da d3d9 hook ölüm gibi bir şey. Ayrıca wt de her hook u yemiyor. Bundan mütevellit arkadaşın acilen c++ üzerinde çalışması gerekebilir...
D3Dyi vb.nettende yapabilirsin şuan yapıyorum yakında çıkaracağım tek tük hataları düzeltiyorum. Vb.net hook atılmıyor zaten. C++ az biliyorum ama sende doğru söylüyorsun wtde her hooku yemiyor. bende C++ geçiş yapıcam.

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
D3Dyi vb.nettende yapabilirsin şuan yapıyorum yakında çıkaracağım tek tük hataları düzeltiyorum. Vb.net hook atılmıyor zaten. C++ az biliyorum ama sende doğru söylüyorsun wtde her hooku yemiyor. bende C++ geçiş yapıcam.
Tam anlatamadım galiba k.b vb de ve c# da olay d3d değil d3d hook sıkıntı. Yoksa ben bu gün c# csgo radar, recoilCross overlay yaptım d3d ile. vb hook atılmıyor c# da da ben beceremedim galiba :p en sağlamı c++ bu yaz devam edicem ara vermiştim...

in your area
Süper Üye
Ödüller
10
Tam anlatamadım galiba k.b vb de ve c# da olay d3d değil d3d hook sıkıntı. Yoksa ben bu gün c# csgo radar, recoilCross overlay yaptım d3d ile. vb hook atılmıyor c# da da ben beceremedim galiba :p en sağlamı c++ bu yaz devam edicem ara vermiştim...
Kolay gelsin :)

Ultra Üye
Betadan VIP e geçir daha güzel olur yeni özellikler tasarım ve görünüşü değiştir.
Onun dışında hile çalışıyor ve log vermiyor teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.