3 dünya savaşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
3 dünya savaşı çıkıyormus tromp* ve potin* birbirlerini tehtit etmişler ne düşünüyorsunuz bu konuda ? guvenli bir yer bulmak gerek aslinda.

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Abd Rusya'dan korkuyor zira Rusya'nın napıcağı belli değil bi an saldırabilir.

Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
abd donanmasi akdenize geliyormus belli olmaz ben kaciyorum marsa dogru

Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Böyle bir savaşta Osmanlının kaybettiği toprakları geri alabilme şansımız var mı ? Yunanı vurur romaya süreriz alırsak viyana bizi bekler :D

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
3 dünya savaşı çıkıyormus tromp* ve potin* birbirlerini tehtit etmişler ne düşünüyorsunuz bu konuda ? guvenli bir yer bulmak gerek aslinda.
kardeşim abd ve rusya savaşmaya başlarsa zaten dediğin gibi3. dünya savaşı çıkar ve kaçmak bizi bozar bana klavye başından artislik yapması kolay değebilirrrsin ama bi canımız var onu da kaçarak vermeye hiç niyetim yok iyi günler iyi forumlar..

Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
kardeşim abd ve rusya savaşmaya başlarsa zaten dediğin gibi3. dünya savaşı çıkar ve kaçmak bizi bozar bana klavye başından artislik yapması kolay değebilirrrsin ama bi canımız var onu da kaçarak vermeye hiç niyetim yok iyi günler iyi forumlar..
mizah amacli yazdigimi anlaman gerekirdi diye dusunuyorum.2 ulke savassin bize dokunmadikca sorun yok biz ile igili birsey olursa savasiriz.

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
mizah amacli yazdigimi anlaman gerekirdi diye dusunuyorum.2 ulke savassin bize dokunmadikca sorun yok biz ile igili birsey olursa savasiriz.
farkındayım ama bu işlerin mizahından hoşlanmıyorum senin savaşıcağınıda biliyorum ama bu konularda mizahta olsa kaçalım güvenli yer bulalım vb şeyler hoşuma gitmiyor bu da benim bi huyum neyse iyi forumlar

Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
farkındayım ama bu işlerin mizahından hoşlanmıyorum senin savaşıcağınıda biliyorum ama bu konularda mizahta olsa kaçalım güvenli yer bulalım vb şeyler hoşuma gitmiyor bu da benim bi huyum neyse iyi forumlar
tamam k.b

Üye
6 HİZMET YILI
abd ile rusya arasında savaş olsa mesela türkiye rusyanın tarafında olur

Alkoholisch
Emektar Üye
Ödüller
11
7 HİZMET YILI
Güç gösterisi gibi geliyor yani büyük ihtimal kurşun,tüfek ile bir savaş olmaz soğuk savaş yılları gibi olabilir.

Üye
6 HİZMET YILI
Abd Rusya'dan korkuyor zira Rusya'nın napıcağı belli değil bi an saldırabilir. :D

Üye
6 HİZMET YILI
Beyler savaş çıkabilir ( ya da bunlar komplo olabilir nasıl yazılıyor bilmiyorum ) çıkarsa da sonuna kadar ülkemiz için savaşırız

Üye
6 HİZMET YILI
ABD Başkanı Trump, Twitter hesabından paylaştığı ikinci bir mesajda, "Rusya ile ilişkilerimiz Soğuk Savaş dönemi de dahil hiç olmadığı kadar kötü. Buna hiç gerek yok. Rusya'nın ekonomik olarak desteğe ihtiyacı var ki biz de bunu kolaylıkla sağlayabiliriz. Birlikte çalışmalıyız. Silah yarışını bırakalım." ifadelerini kullanmıştı.

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Şöyle biraz yorumlara baktım da, ne kadar basit sizin için savaşmak. Çocuk oyuncağı galiba gözünüzde birisi yazmış hangi cephede savaşıcaz şaka mısınız kardeşim siz :D

Üye
6 HİZMET YILI
Taraflar belli

Amerika Almanya Fransa İngiltere İtalya Yunan Ermenistan vs Azarbeycan Bulgaristan Rusya Çin Hindistan Kazakistan Türkiye yani asya vs avrupa diyebiliriz bunun sonucunda asya devletleri kazanıcak amerika kıtasında da asyanın adamları var küba ve meksika ki bu devletler amerikadan nefret ediyorlar o kesin küba da rusyanın füzeleri sallarlarsa amerika diye birşey kalmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.