30 Lira Değerindeki Oyun Ücretsiz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
:resim:

5a780567-9a20-490e-b979-6923a8b6fcd8.jpg

Steam üzerinde 30 lira fiyat etiketine sahip olan oyun Guns of Icarus Alliance, kısa bir süreliğine kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuş durumda.

Oyunu Steam üzerinden kütüphanenize eklediğinizde sonsuza dek sizde kalacağını belirtelim. Ancak bu yalnızca 29 Mayıs tarihine kadar geçerli. Bu tarihe kadar oyunu kütüphanenize eklemezseniz oyun yine 30 lira olan fiyat etiketi ile karşınıza çıkacaktır.

:video:

:yazı:
Nasıl Sahip Olurum?
Bu kez işlem diğer sitelere göre çok daha basit. Tek yapmanız gereken Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘’Mağazada Ara’’ kısmından oyunu aratmak. Oyunun mağaza sayfasına giriş yapıp ‘’Oyunu Yükle’’ butonuna tıkladıktan sonra artık oyun sonsuza dek sizin olacak. Keyifli oyunlar.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
peki :)

hiç oynamadığım için

ama güzele beniziyor

Üye
6 HİZMET YILI
Oyun güzel olduguna bakmana gerek yok 30TL lik oyun bedavaya olmus yani 30 lira degerindeyse iyidir kardesim sen ekle steamine bi kenarda kalsin canin sikildiginda indirirsin oynarsin

Iyi oyunlar

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Teşekkürler, ekledim hemen kütüphaneme.
Oynamasam da kütüphanede durmasa daima iyidir. :)

☕Grapher ツ
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Kütüphaneye Nasıl Ekleyebiliriz. Steam E Para Yüklemedim Oyunları Sadece Key Üzerinden Aldım ne yapmam gerek bu arada teşekkürler bilgi için

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
oyun gayet güzel sevdiğim tarz bir oyun ki yeni steam hesabıma oyun kasmak içinde free olması hoşuma gitti

Uzman Üye
6 HİZMET YILI
Oyun iyi bilgisayar gerektiren bir oyuna benziyor videodan anladığım kadarıyla da bu kadar geniş bir tutoriala gerek var mıydı bilmem :D

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Kütüphaneye Nasıl Ekleyebiliriz. Steam E Para Yüklemedim Oyunları Sadece Key Üzerinden Aldım ne yapmam gerek bu arada teşekkürler bilgi için
Dostum direk "Oyunu Yükle"ye basıyorsun kütüphanene geliyor.
İndirmesen de olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.