3D Modelleme Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scale;

Toprak aldığını vermiyor geri.
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
94
Arkadaşlar 3d modelleme yapmak istiyorum ilk defa deneyeceğim. Kullanabileceğim bir program önerirmisiniz. Biraz da hakkında bilgilendirirseniz ballı kaymak olur.

Lufzys

CSharp and Cpp
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
76
Blender Veya Cinema4D Kullanabilirsin Eğer Cinema4D Kullanıcaksan Rigler Konusunda Yardımcı Olabilirim.

scale;

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
94
Peki madem öyle diyorsunuz o zaman Cinema4D indireyim.
Blender Veya Cinema4D Kullanabilirsin Eğer Cinema4D Kullanıcaksan Rigler Konusunda Yardımcı Olabilirim.
Yardımcı olursan sevinirim daha ne yapacağım konusunda bi fikrim yok ama irtibatta kalabiliriz.

scale;

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
94
Steam'de görmüştüm Blenderi fakat karışık biraz ilk defa yapacağım için aşırı olmasına gerek yok. Arkadaşlar Sketch Up falan önerdi

İncore

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Adam modellemeye daha yeni başlıyor siz Cinema 4d'yi öneriyorsunuz. Cinema 4d çok ileri seviye bir yazılım.
İnternette en basit olarak sketchup ve blender öneriliyor bu ikisindede bolca Türkçe kaynak bulunmaktadır. Eğer ileri seviye bir modelleme yazılımı ile başlarsanız erken veya çok zorlandığınız için pes edebilirsiniz.

scale;

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
94
Adam modellemeye daha yeni başlıyor siz Cinema 4d'yi öneriyorsunuz. Cinema 4d çok ileri seviye bir yazılım.
İnternette en basit olarak sketchup ve blender öneriliyor bu ikisindede bolca Türkçe kaynak bulunmaktadır. Eğer ileri seviye bir modelleme yazılımı ile başlarsanız erken veya çok zorlandığınız için pes edebilirsiniz.
Bende skechup ile başladım blender'da zor geldi bana saol yinede :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt