3Ds Max Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byTT

Efsane Üye
Beğeni Puanı
374
[font=arial, sans-serif]3Ds Max[/FONT]

[font=arial, sans-serif]
[/FONT]

[font=arial, sans-serif]3Ds Max[/FONT][font=arial, sans-serif], Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan) dünyanın en popüler ve en çok kullanılan [/FONT][font=arial, sans-serif]3D[/FONT][font=arial, sans-serif] modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “[/FONT][font=arial, sans-serif]3D[/FONT][font=arial, sans-serif] Studio [/FONT][font=arial, sans-serif]Max[/FONT][font=arial, sans-serif]” olarak literatürde geçmektedir.[/FONT]

3D Studio Max nedir?

3D Studio Max Türkiye'de en çok kullanılan 3D yazılımlarından biridir. Bu programın Türkiye'de tercih ediliyor olmasının sebebi, neredeyse bütün iş alanlarına uyuglanabiliyor olması ve Türkçe kaynağının kolaylıkla bulunabilmesindendir.

3D Studio Max'ı öğrenmesi kolaydır

Bu program sayesinde mimarlar, mühendisler, animatörler kendileri için gerekli 3D modellemeleri yapabilirler. Ayrıca Türkçe kaynağı olduğu için Türkiye'deki kullanıcılar için öğrenmesi de daha kolay olacaktır.

[font=arial, sans-serif]Site :
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
[/FONT]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lexa

parama acıyorum zalımın kızı
Moderator
Beğeni Puanı
177
yararlı onu bu yaptıklarımızı kolaylaştıracaktır

Enes_AğBiq

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
c4d kullanıyordum bunu hiç duymadım blendır var bide intro yaparken onları kullanıyordum bunuda denerim artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt