Çalışmıyor [8.23]sByteLoL - Easy Effective No Bullshit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pikachu7

To err is human, to debug is divine.
Reverser
Beğeni Puanı
2,267
Hile 24 saat içinde arasında ---> !! "BAN" !! <--- atmaktadır. Main hesabınızda kullanmayın.

Oyundan sürekli atıyorsa, oyunu "Çerçevesiz" moda alın, bilgisayar kullanıcı adınızda ve hilenin klasöründe türkçe karakter olmasın

!!!! Loader.exe ile Toir+.exe aynı konumda olmasın !!!!

Notice [Not:]: This hack maded by toir team. We do not know them, we just cracked their product.. [Bu hile toir takımı tarafından yapıldı ve biz sadece crackledik. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu hilenin memoryhackers.org yada kurucuları ile hiçbir ilgisi yoktur. Hile Pikachu7 ve yaveri Rexy tarafından kreklenmiştir.]
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
(rar pass: 123)

Menü Tuşu:
--> !! "Left SHIFT - Sol Shift" !! <--

Bazı İpuçları:
Combo tuşu : Space(boşluk tuşu) (Bütün yetenekleri kullanır ve otomatik atak yapar.)
Harass tuşu : C (Ulti hariç bütün skilleri bu tuşta kullanır aynı zamanda minyonlara son vuruş atar.)
Lane Clear tuşu: V (Koridor ve ormandaki canavarlara yetenek kullanır.)
Last Hit tuşu : X (Son vuruş atar koridordaki minyonlara)
Evade tuşu : K (Yeteneklerden otomatik kaçmaya çalışır 'K' ile kapatıp açabilirsiniz.)

Kullanım:
1-Loader ve Toir+ ı indirip rardan çıkartın.
2- Loader ile Toir+ aynı yerde olmasınlar.
3- Loader.exe i çalıştırın.
4- Toir+.exe i çalıştırın
5- Giriş ekranında id e 'memoryhackers' yazıp şifreye istediğinizi yazıp, giriş yapın.
6- İyi oyunlar !

Moderatör tarafında düzenlendi:

xZeroNx

Herşeyden Az Birşey
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
29
Pikachu Beni Hatırladınmı Ben Baran O Kadar Yalvarmıştım Öğretmemiştin . Sağ Tıkladım Crackle Dedim Oldu Felan Diye Dalga Geçmiştiniz :) Leakedin Discordunu Kapamışlar Hadi Hayırlı Olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt