Acil yardım edin(Hile ile alakalı değil önemli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
Beyler Geçen ailemden habersiz 200 tl harcadım çok hırslanmıştım şu an pişmanım ve kimse bilmiyor ne yapmalıyom :( nolur yardım edin!

Üye
6 HİZMET YILI
Bence Anne ve Babana söyle yoksa öğrenirlerse daha pişman olursun eğer babandan korkuyorsan deki 200 TL düştü kayboldu dee uydur bişelerr...

Are You Ready?
Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
şimdiden söyle hırsıma yenildim bir de böyle bir şey yapmayacağım diye bir söz ver kim sinirli ise ilk ona söyleme yaşın büyükse fazla kötü karşılamazlar

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Ailenden habersiz harcaman kötü olmuş fakat süreyi fazla uzatmadan onlara bu durumu açıklamalısın

Seçkin Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
önce onları yumuşatıp öyle söylemek istiyorum peki nasıl söylemeliyim kabak gibi direk dersem sinirlenir biraz daha anlayabileceği şekilde söylemeliyim bence sizce

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
önce onları yumuşatıp öyle söylemek istiyorum peki nasıl söylemeliyim kabak gibi direk dersem sinirlenir biraz daha anlayabileceği şekilde söylemeliyim bence sizce
yaşın kaç bilmiyorum ama biz senin aileni tanımıyoruz sen ise daha iyi tanıyorsun bu durumda onları yumuşatmak sana kalıyor.Özür dileyerek bu durumu fazla uzatmadan açıklamalısın.Eğer söylemezsen kredi kartı sonuçta ay sonu ekstrasında bu harcama gözükecektir.

• Like
Tepkiler: S34
Seçkin Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
yaşın kaç bilmiyorum ama biz senin aileni tanımıyoruz sen ise daha iyi tanıyorsun bu durumda onları yumuşatmak sana kalıyor.Özür dileyerek bu durumu fazla uzatmadan açıklamalısın.Eğer söylemezsen kredi kartı sonuçta ay sonu ekstrasında bu harcama gözükecektir.
teşekkür ederim denicem bu dediklerinizi inş fazla kızmazlar :( konuya kilit at istersen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.