• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Adventure Capitalist Speed Hack kodluyorum yardım !!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irexlyys

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Sa beyler kendim "Hız hilesinni" kodunu buldum. neyse onu wolfteamdaki gibi yapmaya calısıyorum fakat olmuyor kodlarabi bakıp yardımcı olurmusunuz ?

Şimdi kodları görünce Kodcular diyecekki niye öyle uğraşıyorsun Direkt CheckBox'ın içinde yazsana WriteLong'u :)   alışkanlık olmuş hep timer i başlatsın diom  :) neyse bi yardımcı olun... kullandığım ReadMemory. Wolfteamda hile yapan bir kişiden aldım onu ekledim.
Kod:
Public Class Form1

Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick
        WriteLong("adventure-capitalist.exe", +&H2D920, "1")
    End Sub

Private Sub CheckBox1_CheckedChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles CheckBox1.CheckedChanged
        If CheckBox1.Checked = True Then
            Timer1.Start()
        End If
    End Sub

Private Sub CheckBox2_CheckedChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles CheckBox2.CheckedChanged
        If CheckBox2.Checked = True Then
            Timer2.Start()
        End If
    End Sub

Private Sub CheckBox3_CheckedChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles CheckBox3.CheckedChanged
        If CheckBox3.Checked = True Then
            Timer3.Start()
        End If
    End Sub

Private Sub CheckBox4_CheckedChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles CheckBox4.CheckedChanged
        If CheckBox4.Checked = True Then
            Timer4.Start()
        End If
    End Sub

Private Sub CheckBox5_CheckedChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles CheckBox5.CheckedChanged
        If CheckBox5.Checked = True Then
            Timer5.Start()
        End If
    End Sub

Private Sub CheckBox6_CheckedChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles CheckBox6.CheckedChanged
        If CheckBox6.Checked = True Then
            Timer6.Start()
        End If
    End Sub

Private Sub CheckBox7_CheckedChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles CheckBox7.CheckedChanged
        If CheckBox7.Checked = True Then
            Timer7.Start()
        End If
    End Sub

Private Sub CheckBox8_CheckedChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles CheckBox8.CheckedChanged
        If CheckBox8.Checked = True Then
            Timer8.Start()
        End If
    End Sub

Private Sub CheckBox9_CheckedChanged(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles CheckBox9.CheckedChanged
        If CheckBox9.Checked = True Then
            Timer9.Start()
        End If
    End Sub

Private Sub Timer2_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer2.Tick
        WriteLong("adventure-capitalist.exe", +&H2D920, "2")
    End Sub

Private Sub Timer3_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer3.Tick
        WriteLong("adventure-capitalist.exe", +&H2D920, "5")
    End Sub

Private Sub Timer4_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer4.Tick
        WriteLong("adventure-capitalist.exe", +&H2D920, "10")
    End Sub

Private Sub Timer5_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer5.Tick
        WriteLong("adventure-capitalist.exe", +&H2D920, "20")
    End Sub

Private Sub Timer6_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer6.Tick
        WriteLong("adventure-capitalist.exe", +&H2D920, "50")
    End Sub

Private Sub Timer7_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer7.Tick
        WriteLong("adventure-capitalist.exe", +&H2D920, "100")
    End Sub

Private Sub Timer8_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer8.Tick
        WriteLong("adventure-capitalist.exe", +&H2D920, "200")
    End Sub

Private Sub Timer9_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer9.Tick
        WriteLong("adventure-capitalist.exe", +&H2D920, "500")
    End Sub

End Class

AnılTheHacker

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Bitane Buton Ekle Bitanede Label Ekle İsmini Csh Yap Şu Kodu Gir Butona Çift Tıklayıp:

Dim p As Process = Process.GetProcessesByName("adventure-capitalist.exe")(0)
For Each moz As System.Diagnostics.ProcessModule In p.Modules
If moz.FileName.IndexOf("csh") <> -1 Then
Label1.Text = moz.BaseAddress.ToString
End If
Next

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt