• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Aim Assist/Silent Aim on PC (with Mouse and Keyboard)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

quarexdesign

Onaylı Üye
Katılım
1 Nis 2019
Mesajlar
138
Beğeni Puanı
112
Yaş
22
TR

1. İnternet Üzerinden XIM Apex'i ya da muadili olan Rampage One tarzı ürünleri aratın ( Konu XIM Apex Üzerinden anlatılacaktır. )
2. Ürünü Satın Alın

* Bu dediğimiz cihazlar, herhangi bir platformda (pc/ps4/ps3/xbox) klavye mouse takarak oynamanıza yardımcı olur. Konsol oyunlarında ise AA (Aim Assist) desteği açık olduğu için avantajlı olacaksınız.
3.Cihazı aldığınızda 2 Klavye ve 2 Mouse' a ihtiyacınız olacak. Neden? diye sorduğunuzu duyuyorum gibiyim. Çünkü XIM Apex yada benzeri ürünler Controller spoofer'dır ve sadece oyun içi çalışır.. Bu da demek oluyor ki bilgisayarınızı kontrol etmek için bir klavye ve mouse , oyununuzu kontrol etmek için ayrı bir klavye mouse daha cihazınıza bağlanmış olması gerekiyor.
4. Telefonunuzdan yada bilgisayarınızda XIM Forumlarına girip hangi cihazdaysanız onun için "XIM Manager". uygulamasını indirin.

* XIM Manage uygulaması oyun için mouse/sensivity ayarınızı en iyi düzeyde ayarlamanıza yardımcı olur (temel olarak oynadığınız oyuna uygun bir config dosyası ayarlayabilirsiniz)
5. Bu noktada size "XIM Gameplay" Youtube kanalındaki tutorialları izlemenizi önerebilirim, en iyi AA ayarlarını yapmanızda yardımcı olacaktır.
6. XIM Apex'inizi bilgisayarınızda nasıl çalıştıracağınız konusunda kafanız karıştıysa, bu videonun ve 3:40 - 5:33 arasını izleyin.
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

7. Artık PC'de AA kullanmaya hazırsınız! :)

KANIT VIDEOSU :
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!


------------------

EN

1. Search "XIM Tech" or "XIM Apex" online.
2. Buy your very own XIM Apex
3. Once you have your XIM Apex you will need Two Mice and Two Keyboards. Why you may ask? Well because the XIM Apex is a Controller spoofer and only works in-game. This means you must have one mouse and keyboard to control your PC and one Mouse and Keyboard plugged into your XIM Apex to control in-game.
4. Now on your phone/pc go to the XIM Apex Forums and download the IOS/ANDROID or PC application called the "XIM Manager".
* The XIM Manager application is where you can adjust your mouse sensitivity/keyboard inputs for the game your trying to get AA on. (basically an app to make a config for the game your playing)
5. I would suggest at this point going to the "XIM Gameplay" Youtube channel and watching their tutorial on how to edit your own config for the game your trying to get AA on.
6. If you are confused on how to get your XIM Apex to work on your PC then watch this
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
and watch from 3:40 - 5:33.
7. Now you should have a basis to go on to get your XIM Apex to work and to start shredding plebs in any game on your PC with Aim Assist!

PROOF :
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
 

QQhacker

●★★●★★●★★●★★●
Süper Üye
Katılım
10 Şub 2020
Mesajlar
708
Beğeni Puanı
22
how many cmt i need to download this guys
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt