Aim bot nasıl kulanılıyor.

Beğeni Puanı
0
Arkadaşlar merheba. Memoryhackersın aimbotu nasıl kullanılıyor. Bilen varsa anlatabilirmi. Teşekkürler. Yada başka bir bildiğiniz hile varmı.

RisK48

Üye
Beğeni Puanı
0
aim acma kardes direk hileyi gir oyna ban yemessin

oyundelisi123123

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
61
Hileyi actiktan sonra aimbot bolumune ok tuslari ile gel aimbotu on yap
Altta ayalican tus kombinasyon yeri var ben genellikle aimbotta capslock kullaniyorum klavye elinin altind oldugu icin rahat oluyosun birde x ayati yap sitede ayarini bulabilirsin en iyi aimbot ayari diye sen ayari x10 yada x9 olarak ayarla kullanimda ise dusmana nisan aldiginda hangi tusa aimbotu ayarladiysan namlun adam uzerinde iken ayarladigin tusa basarsan adama kitlenir o andada isabetli tutturman sana kalmis aimbottan kacan olmuyo ama belli etmeden oynaman gerek yoksa banned olursun bilader

Oynarken aimbot acik iken abartmadan oyna adamlara surekli kitlenme

》》》》Begen 《《《《

Beğeni Puanı
0
Teşekkürler. Onları biliyorum da dediğin gibi isabetli tutup kitlenmeyi yapamıyorum galiba. Yine ateş aderken kafaya bizmi isabet alcaz. Ben rakiple karşı karşıya kaldığımda hep vuruldum. Onu beceremedimmi eksik birşeymi yaptım anlamadım. Nişan alıp capslocka basıyorum kafaya kilitleniyor ama ateş etmeye başlayınca teptiği için sağa sola kayıyor yine. Aim botun amacı nişanı sabitlemek değilmi. Teşekkütrlr

oyundelisi123123

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
61
aimbotun görevi nişan sabitlemek ama recoil gibi bi özellik olmadıgı için ip gibi ates etme şansın yok silah nasıl tepiyosa ona göre ayar cekmen lazım kendine haretli çok hareketli hedeflerde hızlı kitlenme adamın hareketlerini takip et ben genellikle arkadan yaklaşıp tık tık işi bitiriyorum
çatışmaya girip uğraşma hiç kalabalık gruplara kendi kafana göre kafa tutma hileninde bi sınırı var

Üst Alt