Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
alibaba,alibaba group,ico,ico ban,icos,taobao,yasak,yasal düzenleme,bitcoin,bitcoin haber,bitcoin haberleri,bitcoin haberleri 2018,memoryhackers,kripto para,kripto para haber,kripto para haberleri,kripto para haberleri 2018,kripto para borsası,dijital para,güncel haber,
W7jA6L.jpg

Alibaba'nın Alt Kuruluşu Olan Taobao Alışveriş Sitesi Kripto Para ve İco'nun Yasaklanmasında Karar Aldı.

Yasaklamalar 17 Nisan itibaren Geçerli Olacağını Söyledi. Bu Yasaklamaya Gerekçe Kripto Para Düzenlemeleri Gösterildi.

Yasaklama Alışveriş Sitesinde Neleri Kapsıyor ve Nerelerde Yasaklanacak

Çin'in Büyük Alışveriş Sitesi Olan Alibaba Taobao Sitesi Yasaklı Ürün Listesini 10 Nisan 2018 Günü Güncellediğni Duyurmuştu.
Yasaklı Olan Bu Ürün ve Hizmetleri Sitesinde Müşterileriyle
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
bunlar ;

Blockchain tabanlı dijital oyunlar, ICO ile ilgili her türlü ürün, hizmet ve token satışı, Bitcoin ve diğer kripto para alış-verişi teklifleri ,kripto para madencilik ekipmanları, Bitcoin ve diğer kripto para eğitim setleri ve Madencilik eğitim setleri tamamen yasaklandı.

Taobao internet alışveriş sitesinde ” Bitcoin madencilik makinaları ” arandığında 1400 ayrı sonuç çıkıyordu. Sadece ”Bitcoin” arandığında ise 4500 ayrı sonuç çıkıyor. Diğer kripto paralarla ilgili aramalar da, dikkate alındığında, alınan karar müşteriler bir kitleyi ekmeğinden edecek görünüyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.