• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Always Headshoot Pointer Bulma Yolu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fix TV

Üye
Beğeni Puanı
0
üstteki verdiğin kodda 2 tane ? var öylemi taratayım ve öyle tarattım 1 tane sonuç çıktı
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

nade
Şu arrayı tarat cheat enginede (writable falan içi dolu olsun)
Kod:
 b0 ?? 5e 5d c3 32 c0 5e 5d c3 cc cc cc cc cc cc 55
Daha sonra çıkan adresi cheat enginedeki alt tabloya al. Çift tıkla ve adrese + 5 ekle. Yani diyelim çift tıklayınca cheat enginedeki adresin: object.lto + 4FFCCC diye gözüküyo. Sen bunun sonunda + 5 yazıcan : object.lto + 4FFCCC + 5.

Daha sonra elde ettiğin adrese memoryviewden git. asm si xor al , al dır. asm si xor al , al iken adrese tablodan bak off valuesi odur. daha sonra asm yi xor al, 0 yap. Adrese tablodan bak on valuesi odur. İlla lowca işler yapıcam diyorsan böyle yaparsın.

Salağa anlatır gibi anlattım umarım anlamıştır herkes.
admin dediğinin aynısını yaptım ama 2 tane yeşil kod çıktı ikisinide denedim çalışmıyorlar ? bi el atarmısın acaba ve üstte verdiğin kodda b0 'dan sonra 2 tane ? işareti var aynı o şekildemi yazmam gerek ?

cadadda

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
25
Merhaba @nader11ndeu Bu atmış oldugunuz c++ kodunu nerede kullanıcam yani nasıl kullanıcamı açıklarmısınız ? lütfen forumda herkes kendine çalışıyor kimse kimseye yardım etmiyor bi always headshoot pointerini bulamadık. DC atabilirmisiniz ?

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,658
üstteki verdiğin kodda 2 tane ? var öylemi taratayım ve öyle tarattım 1 tane sonuç çıktı
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

nade

admin dediğinin aynısını yaptım ama 2 tane yeşil kod çıktı ikisinide denedim çalışmıyorlar ? bi el atarmısın acaba ve üstte verdiğin kodda b0 'dan sonra 2 tane ? işareti var aynı o şekildemi yazmam gerek ?
Nasıl attıysam öyle taratacaksın. Ayriyetten oyun başlayınca taratman lazım yani lobby de falan değil bildiğin oyunu başlat silah eline al o zaman tarat. Çünkü headshot adresi obj li. Çıkan sonuçlardan obj li olan doğrusudur.

nader11ndeu

Kurucu
Beğeni Puanı
7,658
@bgraaksu gereken her şeyi attım zaten mala anlatır gibi de anlattım. Artık yapamıyorsanız benim yapabileceğim hiçbir şey yok demektir.

cadadda

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
25
@bgraaksu gereken her şeyi attım zaten mala anlatır gibi de anlattım. Artık yapamıyorsanız benim yapabileceğim hiçbir şey yok demektir.
reis paylaşımlarını çok seviyoruz fakat attıgın şeyi nerede kullanıcamızı bilmiyoruz. gerçekten sizden ricamız neyi nerde kullanıcamızı anlatırmısınız

nader11ndeu

Kurucu
Beğeni Puanı
7,658
reis paylaşımlarını çok seviyoruz fakat attıgın şeyi nerede kullanıcamızı bilmiyoruz. gerçekten sizden ricamız neyi nerde kullanıcamızı anlatırmısınız
Attığım patterni cheat engine de aratacaksın. OBJ li adres always hs adresi işte, neyini anlamadın. Daha nasıl anlatayım. Oraya on off asm sini de attım.

IBatu

Üye
Beğeni Puanı
2
WriteLong("wolftü.bin", label3.Text + &H84C35, "1566441904") 'AlWays HeadShout On

WriteLong("wolftü.bin", label3.Text + &H84C35, "1566490674") 'AlWays HeadShout Off

BUYRUN

Beğeni Puanı
0
12.09.2019 guncel wolftü always headshoot on ve of valuelerı - poınterı lazım acil

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beğeni Puanı
0
Selâmün aleykum değerli üyeler
Konu açmayı bilmediğim icin Always HS kodunu buradan paylaşıyorum.

AlWays HeadShout
WriteLong("wolftü.bin", label3.Text + &H84BD5, "1566441904") 'AlWays HeadShout On
WriteLong("wolftü.bin", label3.Text + &H84BD5, "1566490674") 'AlWays HeadShout Off

(Denenmiştir ve çalışıyor)

Özel kodlama Always HS için Facebook Mehmet Savaş (Fury Hacı) den bana ulaşabilirsiniz. Yardımcı olurum...

İyi hile kodlamalar ;)

Beğeni Puanı
3
Selâmün aleykum değerli üyeler
Konu açmayı bilmediğim icin Always HS kodunu buradan paylaşıyorum.

AlWays HeadShout
WriteLong("wolftü.bin", label3.Text + &H84BD5, "1566441904") 'AlWays HeadShout On
WriteLong("wolftü.bin", label3.Text + &H84BD5, "1566490674") 'AlWays HeadShout Off

(Denenmiştir ve çalışıyor)

Özel kodlama Always HS için Facebook Mehmet Savaş (Fury Hacı) den bana ulaşabilirsiniz. Yardımcı olurum...

İyi hile kodlamalar ;)
Eminmisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt