Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
7
Merhaba arkadaşlar,

1-2 Aydır bilgisayar istenilen sistem gereksiminin 4-5 katına sahip olmasına ramen oyunlarda kasıyordu, ekran kartını güncelle düzelir dediler.

Driver booster 5 adlı uygulama ile ekran kartımı güncelliyordum, fakat güncelleme sırasında bilgisayar kapandı, ilk başta ısındığını sandım fakat her açtığımda 30 saniye içinde kendini kapatıyor.

Bilgisayarı 6-7 saat bıraktım olduğu gibi, sonra tekrar açtım masaüstü falan geldi düzeldi sandım, fakat bilgisayar çok yavaş.

Sistem geri yüklemeye saldırdım hemen ama maximum 3-4 dk açık kalıyor, AMD Grafik sürücüsü hatası geliyor ve sistem kendini kapatıyor.

Kapattıktan sonra tekrar açmaya çalıştığımda bazen 5 saniye bazen 30 saniye içinde kendini kapatıyor.

BIOS' a girdim belki bir çaresi vardır diye, fakat biosda dahi bilgisayar kendisini kapatıyor

Güvenli modda başlatmayı da denedim, fakat durum vasat hiçbir sonuç yok.

ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM!

Son düzenleme:
Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
Bilgisayar Tamircisi anlar.Götür bakalım

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
Bu hata benim başımada geldi driver boosterın güncellediği sistemle uyuşmuyor gibi birşey bu nedenle sistemine uygun driverini manuel olarak kendin indir ve kur

Banlı Üye
40 TL vereceğine eğer bilgisayarı Windows 10 ise kendiliğinden bilgisayarı sıfırlama seçeneği var :)
O Format Sayılmıyor Bir Program İndirince Windows O Programın Dosyalarını Otomatik Olarak İçine Kaydeder Sen O programı Kaldırsanda İlla Windowsun Kaydettiği Yerde Vardır Bunu Formattan Başka Hiçbir Şey Silemez Viruslerde Aynı Şekilde Win 10 Veya 8 Sıfırlama Seçenekleri Format Değildir.

Seçkin Üye
baska bir bilgisayardan windows 10 iso indir ve en az 8gblik flasini pc ye tak isoyu usbye yazdirman lazim bunun icin rufus yazilimi isini gorecektir rufusu aciuorsun usb ni otomatik okuyor zaten disk sembolune tiklayarak iso dosyasini sec ve start tusuna bas islem bittikten sonra usb formatin hazir durumda sonra kendi pcne gec bios ekranina girere sistemi usb en baslat karsina windows 10 kurulum ekrani gelwcektir adimlari tamamlayarak windows kurulacaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.