Anakart ve diger bilesenler icin yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mrshizo

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Merhaba arkadaslar pc toplamayi dusunuyorum ama bu parcalarin uyumlu olmasi gibi bi mesele var sanirim anakarti ona gore almak lazim galliba sorum su ben bi pc toplamayi dusunuyorum ornek olarak cs go da 200 fps 300 fps arasinda bi pc dusunuyorum bana ornek olarak anakart ekran karti islemci ismi modeli soylermiiniz

P

pufuf

Seçkin Üye
Merhaba arkadaslar pc toplamayi dusunuyorum ama bu parcalarin uyumlu olmasi gibi bi mesele var sanirim anakarti ona gore almak lazim galliba sorum su ben bi pc toplamayi dusunuyorum ornek olarak cs go da 200 fps 300 fps arasinda bi pc dusunuyorum bana ornek olarak anakart ekran karti islemci ismi modeli soylermiiniz

bütçe verirsen daha çok yardımcı olabilirim

P

pufuf

Seçkin Üye
AMD Ryzen 5 3600/ASUS TUF 3 GTX 1660 SUPER OC 6GB/
hocam bu anakartla bu ekrankartı uyumlu mesela ben sana istersen direkt kasayı yazayım buraya ama bana euro yada dolar bütçe belirtsen en kalitelsini yazarım

M

myfriend33

Seçkin Üye
Uyumlu olmalı dediğine göre PC'den anlamıyorsunuz. Hiç toplamayın hocam paranızı çar çur edersiniz. Şöyle hazır sistem önereyim: çoğu oyunda 150 fps csgo 300-400 alırsınız.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!

R

RedJhon

Onaylı Üye
AMD Ryzen 5 3600/ASUS TUF 3 GTX 1660 SUPER OC 6GB/
hocam bu anakartla bu ekrankartı uyumlu mesela ben sana istersen direkt kasayı yazayım buraya ama bana euro yada dolar bütçe belirtsen en kalitelsini yazarım
AMD is always a good buy when you want a fair price

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...