• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Android Ders Eclipse ve Androis SDK Kurulumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x60

Cezalı Üye
Banlı Üye
Katılım
18 Kas 2015
Mesajlar
523
Beğeni Puanı
6
Yaş
95
[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]                                                                       Çok önemli güncelleme![/FONT]


[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Bundan aylar önce Video hazırlanırken acemiliğimize gelen bir durum oluşmuş.Videodaki ADT pluginini yüklemeden Preferences altındaki Android sekmesi sizde gözükmeyecektir.Videoda ben bunu kendimde yüklü olduğu için ters sırada yaptığımdan bende görünüyor ancak sizde görünmeyecektir.Bu nedenle Eclipse ADT pluginini yükledikten sonra Preferences altından gerekli ayarları yapınız.

Bu dersimizi izleyerek Eclipse ve Android SDK’i bilgisayarınıza nasıl kuracağınızı öğrenebilirsiniz.

Son dönemde oldukça popülerleşen Android uygulama geliştirme dünyasına adım atmak istiyorsanız bu dersimiz ve takip eden derslerimizi izleyerek bunu yapabilirsiniz.

Eclipse:Java yazılım dili ile program ve uygulama geliştirmek için kullanılan bir IDE’dir.Java kodlarının derlenmesi ve çalıştırılması için gereklidir.

Android SDK Android uygulamaları geliştirmek için gereken tüm kütüphane ve programcıkları bulundurur.Tam açılımı Android Software Development Kit yani Android Yazılım Geliştirme Kit’idir.
[/FONT]


Video :

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Derste kullanılan dosyaların indirme bağlantıları:   
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
[/FONT]
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt