Android Hile Yapanlar İçeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
Arkadaşlar Size Online Bir Oyun Versem Oyun İçi Hile Bulabilirmisiniz mesela "clash of clans" Bulabilen Olursa 40 tl Civarı Bir Parada Verebilirim
Apk İstemiyorum Direk Online Oyun İçi Hile İstiyorum

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Clash Of Clans için şu ana kadar bir proje sunulmadı kanka yapabilecek birisi olduğunu da sanmam
Ha bu forumda yapabilecek yetenekli coderler var o ayrı

Seçkin Üye
Telefonunu Rootla Lucky patcher la yamala Olmadıysa Game killer kullan busybox yuklu olması lazım bence denemeye deger Luckypatcher kendını kanıtlamıs bır uygulamadır ne zaman rek-lamlı uygulama vs hıle bu uygulamayla ısımı göruyorum.

-- Clahs of clans hakkında bılgım yok oyun ne kadar korumalı bılemıyorum sadece denemek lazım.

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
Telefonunu Rootla Lucky patcher la yamala Olmadıysa Game killer kullan busybox yuklu olması lazım bence denemeye deger Luckypatcher kendını kanıtlamıs bır uygulamadı ne zaman onay sistemilı uygulama vs hıle bu uygulamayla ısımı göruyorum.
denedim çalışmıyor :(

No System Safe
Banlı Üye
Arkadaşlar Size Online Bir Oyun Versem Oyun İçi Hile Bulabilirmisiniz mesela "clash of clans" Bulabilen Olursa 40 tl Civarı Bir Parada Verebilirim
Apk İstemiyorum Direk Online Oyun İçi Hile İstiyorum
Telefonu rootlasan da robot lama Sanda bu oyuna zor ben asker hilesi yapıyodum fakat göstermelik oluyodu sadece yani bu oyun için boşuna uğraşma

Süper Üye
Ödüller
6
kardeş telefonu rootlaman lazım ama önermem garantisi gidiyor diye biliyorum. Bir ara xmod diye bir şey ünlü oldu o da halen var mı bilmiyorum

Banlı Üye
COC icin yabancı bir arkadaş hile yapmış bole adam bıraktımı yeşil taş kutusuna gidip yıkıyo onu ve yeşil taş geliyor ama ban yedi suana kadar başka bi hile gözükmedi ole bi hileden sonra ama zor lucky pactyer yapılmıyor coc da

Ultra Üye
Ödüller
7
Kardeşim onun için güncel hile bulman çok zor. Ben zamanına CoC için aktif hile kullanmıştım üstünden bir gün geçtikden sonra hile hemen fix yedi bende ban yedim. Ha hile yapan yoktur demiyorum, hilesini yapan illa ki var ama bulman çok zor bulsan bile hesabını tehlikeye atma bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.