• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Android mod bilen arkadaslarin konuya katilmasina rica ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ciobaba411

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
16
Arkadaşlar cmd uzerine android mod yapicam herşeyi duzgun yapıyorum fakat oyun dosyalarindan değeri bulamiyorum gold elmas vs. Google store dan indirdigim oyunlarin dosyaları ayni baya bi araştıma yaptim cmd hata veriyordu guncelledim konulardan arastirarak komut yazmayi biliyorum cc+ bilgisi de var bana bi yardımcı olurmusunuz fotoğraf birakiyorum bu konu uzerinde modlamaci arkadaslarin bilgisi varsa vardir konuyu yanlis yere yazdiysam kusura bakmayin simdiden tesekkurler.
Screenshot_20191031-153513_APK Editor.jpg

CHLeσηidαs

Software Engineer
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
151
o tarz oyunlarda gold elmas hilesi yapamazsın çünkü değiştirmen için izin verilmiyor

Evet biliyorim ben daha cok ne bilim subay surf gibi internetsiz calisan oyunlar icin dedim onun dosyalarini ornek attim cmd den girdigim zaman pc den yani ayni dosyalar var
cheat enginenin mobile versiyonu var istersen onu dene öyle daha rahat yapabilirsin

Önerdigin icin teşekkür ederim deneyecegim :)
Rica ederim gayet kullanışlı oluyor ben ios kullanıcısıyım jailbreak yapıp kullanıyorum cheat engineyi

Kullanım videoları felan var internette ordan da yardım alabilirsin

ciobaba411

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
16
o tarz oyunlarda gold elmas hilesi yapamazsın çünkü değiştirmen için izin verilmiyor
Evet biliyorim ben daha cok ne bilim subay surf gibi internetsiz calisan oyunlar icin dedim onun dosyalarini ornek attim cmd den girdigim zaman pc den yani ayni dosyalar var

cheat enginenin mobile versiyonu var istersen onu dene öyle daha rahat yapabilirsin
Önerdigin icin teşekkür ederim deneyecegim :)

Arayüz başarılı pc versiyonu gibi
Screenshot_20191031-155359_Cheat Engine.jpg

werrcaj

Griffin Premium
Beğeni Puanı
44
game guardianı indir işine çok yarar cheat enginenin mobil hali

zeroz99

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Game guardianı ben de duymuştum işe yarıyor tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt