Anime Yardım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Anime bağımlısı oldum ve pek bilgim yok önerebileceğiniz bir şeyler varsa lütfen yzar mısınız ?
Ayrıca forumda kullanabileceğim imza ve avatar arıyorum onlarda anime olucak.. elinde olan varsa pm. olarak atarsa sevinirim.

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Tokyo Ghoul izlemediysen tavsiye ederim 3 sezon suan 3. sezon devam ediyor , Angel Beats , darken than black , charlotte , death note birazdaha varda bunları izlemediysen tavsiye ederim çizimleri çok güzel konuları süper gücler fln.

Süper Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Death Note başlamanı tavsiye ediyorum.

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Animelerden nefret ederim ama sadice kanımın kaynadığı bir anime varsa oda Death Note dur.Bu arada forumun kendi anime bölümünden daha ilginç animeler bulabilirsin.(bkz)

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
I would say go for Naruto or naruto shippuden

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Tokyo Ghoul izlemediysen tavsiye ederim 3 sezon suan 3. sezon devam ediyor , Angel Beats , darken than black , charlotte , death note birazdaha varda bunları izlemediysen tavsiye ederim çizimleri çok güzel konuları süper gücler fln.
İzlememelisin animenin konusu kanekinin yediği dayaklar. :D

Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
bildiğim çok güzel bir site var idi arastırıyorum suan bulunca atarım sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.