Apple,Mac Pro Hayallerini Erteledi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3,591
Çözümler
88
Tepki puanı
8,187
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Apple,Apple Mac,Mac Pro,Mac Pro 2,Mac Pro 2 ile ilgili açıklama

:resim:

39530879e93c96052d6e96af2da2446f.jpg


:not:

Apple’ın merakla beklenen 'Yeniden Dizayn' cihazı Mac Pro 2018’i maalesef bu yıl piyasaya sürülemeyecek. Her konuda şeffaf olmak istediklerini belirten Apple, bu gecikmenin ertelenmesini düşündüğünü bildirdi.

Nisan 2017’de Apple’ın pazarlama şefi Phil Schiller’in sözleriyle, ‘Mac Pro’yu yeniden düşünmek, taze bir başlangıç yapmak istiyoruz’ prensibine dayanarak geçtiğimiz günlerde yeni bir açıklamada bulundu: "Yeni modelimiz konusunda tamamen şeffaf olmak ve Pro topluluğu ile iletişim içerisinde olmak istiyoruz. Bu yüzden MacPro’nun bir 2019 ürünü olduğunu bilmenizi isteriz, bu yıl isteklerimizi Mac Pro’ya tam olarak yansıtamayacağız." açıklamasında bulundu.

Mac-Pro-2018-Mac-Pro-2-Uncompromised-Pascal-Eggert.jpg


Diğer bir yandan da Apple ekibi, iMac Pro almak için bu haberi bekleyen kullanıcılara da engel olmak istemediklerini, net olarak çıkış yılının 2019 olduğunu ve alışverişlerini bu doğrultuda yapmalarının daha sağlıklı olacağını duyurdu.

en-intl-pdp0-surface-cardinal-42l-00001-f4-desktop (1).jpg


Fakat, bu açıklamaların yanında ürüne dair derinlemesine bir bilgi ya da en azından, teknik özelliklerinin belli olacağı tarihe dair bir ipucu da verilmemesi üyelerini üzmüş olabilir.Bunun iMac satışlarını arttırmak için bir strateji mi yoksa gerçek samimi bir bilgi mi olduğu bilinmese de Apple'ın şeffaflık politikasının bize bu bilgileri de en kısa zamanda duyurması gerektiğini önemli vurguluyoruz.


 
Uzman Üye
Katılım
24 Haz 2017
Mesajlar
183
Tepki puanı
11
Yaş
29
6 HİZMET YILI
one la öle kadın televizyondan çizim yapyıo
 
Üye
Katılım
30 Mar 2018
Mesajlar
11
Tepki puanı
1
Yaş
24
6 HİZMET YILI
Apple'in içindeki en büyük yara, masa üstü sistemler, aslında grafik tasarım ve görsel medya uygulamaları derlemek için çok daha uygun bir sistem, hani elimdeki pc ile anında değişirim hiç düşünmeden. Biraz daha geliştirip elbet satışa sunarlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.