Arkadaşlar cs de ilk defa hile kullanıcam öneriler

Nasılsa beni yaratan üstünüze yağmamı istedi
Ultra Üye
Ödüller
8
Sosyal
Fazla abartmadan oyna sorun olmaz

HAYATA BAKIŞ AÇISI FARKLI OLANLARDAN BİRİ
Süper Üye
Ödüller
9
Ban yemeden oynayarak kasmak istiyorum önerdiğiniz bir config varmı sadece wallhack olsa bence ban yemem ve kolaylıkla vurabilirim kullanan ve tecrübesi olanlar varsa yardımcı olabilirmi önerileriniz bekliyorum teşekkürler
banaa aatmayacak hile yok bunu bilerrek aç hilni

Ultra Üye
Ödüller
7
Sosyal
Ban yemeden oynayarak kasmak istiyorum önerdiğiniz bir config varmı sadece wallhack olsa bence ban yemem ve kolaylıkla vurabilirim kullanan ve tecrübesi olanlar varsa yardımcı olabilirmi önerileriniz bekliyorum teşekkürler
@uhpep abimin geliştirdiği legit aim assit ve chamsli çok güzel bir keki var denemeni tavsiye ederim

Onaylı Üye
Ödüller
1
hiç yapmadıysan bence yapmadan oynamaya devam et banlanma riski var çünkü

Uzman Üye
Ödüller
3
her hile %100 safe değildir knk ona göre oyna main hesap girme illaki bir gün ban yersin

Ultra Üye
Ödüller
6
dostum sitedeki vac atıyor direkt OW değil direkt laps diye VAC yiyorsun sitedekini kullanma kullanacaksan paralı hilelere bak derim + olarak hile geçmişin yoksa dierkt belli edersin yani aşırı aşırı safe oyna misal bakmayacağın köşelere bakmak gibi hata yapma bütün köşelere bak bazen bilerek öl

Banlı Üye
Ödüller
4
ban yersin yapma

Seçkin Üye
Ödüller
4
Sen öyle zannet.. Banlatmayan hilemi olur kardeşim er ya da geç banlanırsın. Garantili %100 güvenli hile diye birşey yoktur. Site içerisinde var hileler aç kullan ama main hesabını riske atma.
Valla kardeşim bi yandan haklısın ama sitedeki sByte gayet safe main hesabımdan da oynuyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım... Kişiden kişiye de farkediyor.

Seçkin Üye
Ödüller
3
illaki ban yersin kanka bide hafif legit oyna adamı duvardan izleme yani :D

Ultra Üye
Ödüller
3
burdaki hileyi kullanmani onermem kendim kullandim arkadasimla 1 hafta vac yedik

Onaylı Üye
If you are good without any wallhacks or cheats then try to continue to play without anything assisting you

AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.