arkadaşlar kalırmıyım sınıfta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
arkadaşlar daha önce 1 ay içindeki devamsızlıkları önceden sildirdim fakat subat ayndan beri kalmış görünüyorum acaba 2 ay önceki devamsızlıkta siliniyormu aksi taktirde kaldım bilgilendirirmisiniz ?

Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
drop kesin olarak siliniyormu kardeşim 2 ay önceki devamsızlık daha önce 1 ay önceki devamsızlıkları rahat bir şekilde sildirdimde 2 ay önceki devamsızlık silinirmi bilgim yok ?

HADİ HOPPALARAAAAAAA
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
drop kesin olarak siliniyormu kardeşim 2 ay önceki devamsızlık daha önce 1 ay önceki devamsızlıkları rahat bir şekilde sildirdimde 2 ay önceki devamsızlık silinirmi bilgim yok ?
20 Gün Özürlü 20 gün özürsüz geçersen kalırsın ve sende 20 günü geçtiğin için ya sildiricen yada kaldın

Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
drop lise kardeşim 10 gün baraj var benim şuan 15 şubat ayındaki devamsızlıklarımı sildirmem lazım silerlermi acaba ya 1 ay içindekileri vs siliyorlar fakat 2.ay öncekileri nasıl sildirebililirim

HADİ HOPPALARAAAAAAA
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
drop lise kardeşim 10 gün baraj var benim şuan 15 şubat ayındaki devamsızlıklarımı sildirmem lazım silerlermi acaba ya 1 ay içindekileri vs siliyorlar fakat 2.ay öncekileri nasıl sildirebililirim
Eskiden 20 ydi ? şu an okumadğım için bilmiyorum k.b Silerler kardeşim bi git sor bakalım

Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
silinir diyorlar genelde en kotu milli egitime dilekce yazılır yada faaliyete geçirirler bir sekilde halledilir diyorlar sence dogrumu 15.5 suan 5 .5 gün sildirmem lazım sence ne olur tahminen hocam saol tekrardan

Üye
7 HİZMET YILI
Eğer lise'de isen 10 günü geçtiği an hiç bir mazeret kabul edilmeksizin kalıyorsun.Orta okulda isen boşver. Benim orta okulda 47 gün devamsızlığım vardı :)

Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
arkadaşlar daha önce 1 ay içindeki devamsızlıkları önceden sildirdim fakat subat ayndan beri kalmış görünüyorum acaba 2 ay önceki devamsızlıkta siliniyormu aksi taktirde kaldım bilgilendirirmisiniz ?

2016/08/06 Kanununa Göre 10 Gün Özürsüz 20 Gün Özürlü Olması Gerek Yani Toplamı 30 Olucak Heyet Raporu Alırsan Sadece Sınavlara Katıl Diğer Günler Evde Yat Hiçbirşey Olmaz.

Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI

Ayrıca Sildirme Yoktur Aktarma Vardır.
8 inci Sınıfın Altındaysan Veya 8 sen Ortalaman 48 30 Olsa Bile Kalmasın

Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
bilgisi olmuyanlar yorum atıyor abi ya 10 gün olunca kalınmıyor özürlüye geçirme diye birşey var 2 ay öncekilerini aktarabilirmiyim diye sorudm 1 ay öncekiler aktarıldıına göre 2.ay öncekide aktarılmazmı

Onaylı Üye
8 HİZMET YILI
Sildirebilirsin ama sildiremeyiz fln derse faaliyet raporu al gittiğin herhangi bi yerden alabilirsin genelde kurs spor türü yerlerden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.