• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Arkadaşlar Yardım Lütfen !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merty

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Arkadaşlar Merhaba Ben Godaddy Diye Bir Siteden Domain Satın Aldım...
Fakat Böyle Bir Yazı Çıktı

[font='Helvetica Neue', 'Segoe UI', Segoe, Helvetica, Arial, 'Lucida Grande', sans-serif]Hesap Kilidini Kaldırma Talebi[/FONT]

[font='Helvetica Neue', 'Segoe UI', Segoe, Helvetica, Arial, 'Lucida Grande', sans-serif]Güvenliğinizi sağlamak amacıyla Doğrulama Ofisimiz son hesap etkinliklerini doğrulamak için gereken belgeleri alana kadar alıcı hesabı erişimi geçici olarak devre dışı bırakılmıştır. Önlem amaçlı bu adım sizi yani değerli müşterimizi çevrimiçi dolandırıcılardan ve kimlik hırsızlığından korumak için alınan bir güvenlik tedbiridir. Gerekli belgeleri aldıktan sonra hesabınızın durumunu yeniden değerlendireceğiz. Erişimin tekrar açıldığını belirten onay da dahil tüm bildirimler dosyadaki e-posta adresine gönderilecek. 

Lütfen Unutmayın: Müşteri Hizmetleri bu doğrulama talebi için gerekli tüm süreçleri takip etmek durumundadır. Telefon sorguları bu işlem ile istenen belgeleri sağlamaya yönlendirilecektir.[/FONT]

Yani Açamıyorumda Kimlik Fotografım Yok Paramıda İade Etmiyorlar
Site Şu : www.godaddy.com
Buradan Aldım Arkadaşlar Bir Çözüm Çok Madurum

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,620
Domain alımlarında godady kimlik bilgilerini ister foto olması zorunlu değil onların mail e tc kimlik no kalacak şekilde ve diğerlerini gizlemiş bicimde yollamalısın. ana adı baba adı sicil no vs gizle sorun olmaz + gönderdiğin paranın aldığın yani domain için fiş neyle aldıysan artık onu göndereceksin. acarlar :)

Ayrıca bunu yapmasının sebebide oraya girdiğin isimle kredi kartın yada neyle aldıysan ordaki ismin uyuşmaması.

Emir Official

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
SİTENİ KAPATMIŞLARDIR YADA KARDEŞİM eeee SİTE BELGELERİ KARIŞTIRILMIŞTIR !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt