• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Artık trojan yemekten korkmayın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porferious

Onursal Ünvan
Seçkin Üye
Katılım
7 Eyl 2015
Mesajlar
487
Beğeni Puanı
268
Yaş
26
[font=tahoma, verdana, geneva, lucida, 'lucida grande', arial, helvetica, sans-serif]Artık trojan yemekten korkmayın![/FONT]


[font=tahoma, verdana, geneva, lucida, 'lucida grande', arial, helvetica, sans-serif]Arkadaşlar konu başlıkta yazdığı gibi.

Trojan/BackDoor/Worm/ Yemekten korkmak bitti.

Yok hesabım çalınır yok şifrelerim gider derdine son.

Önerdiğim program : KeyScrambler bir çeşit antivirüs değil fakat antivirüsten daha işlevli.

Diyelim Virüs yediniz yani trojan, artık izlenirsiniz bastığınız her tuş, yaptığınız her işlem, size trojan attan kişiye gitmektedir.

Önerdiğim program sadece bastığınız tuşlar konusunda size yardım etmekte, kişi sizi izlemeye devam eder, webcamınızı izler, dosyalarınızı alır, resimlerinizi, belgelerinizi fakat bastığınız tuşları çözemez sebeb keyscrambler programı bastığınız her tuşu şifrelemekte örnek bir siteye girdiniz şifrenizi yazıyorsunuz.

örnek şifre : "azerty1234" bu şifreyi yazdığınızda keyscrambler bu şifreyi "$dsfù*s$z78" bu şekilde gösterir ve size trojan attan kişi çözemez amacına ulaşamaz. ve bunu decrypt etmek imkansız gibi bişeydir.

Bu programı şiddetle öneririm arkadaşlar, kaç tane trojan yediğiniz fark etmez, her yazdığınız kod şifre cümle şifrelenmekte. iyi forumlar.

[/FONT]

Programdan resim :

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt