Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LazHayalet

Instagram : @memoryhackersorg ♥
Emektar Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
3,894
Beğeni Puanı
2,086
asphalt 8 3.5.0j altın hile, asphalt 8 3.5.0j android hack, asphalt 8 3.5.0j android hile, asphalt 8 3.5.0j android mod, asphalt 8 3.5.0j apk hack, asphalt 8 3.5.0j apk hile, asphalt 8 3.5.0j araba hile, asphalt 8 3.5.0j gold hack, asphalt 8 3.5.0j hack apk, asphalt 8 3.5.0j hile indir, asphalt 8 3.5.0j mod apk, asphalt 8 3.5.0j money hack, asphalt 8 3.5.0j para hile, asphalt 8 3.5.0j sınırsız para hile, asphalt 8 airborne android hack, asphalt 8 airborne android hile, asphalt 8 airborne android mod, asphalt 8 airborne hack apk, asphalt 8 airborne hile apk, asphalt 8 airborne mod apk, asphalt 8 airborne nitro hile, asphalt 8 airborne para hile, asphalt 8 altın hile, asphalt 8 android hack, asphalt 8 android hile, asphalt 8 android mod, asphalt 8 araba hile, asphalt 8 hack apk, asphalt 8 hile apk, asphalt 8 mod apk, asphalt 8 nitro hack, asphalt 8 nitro hile, asphalt 8 para hile, asphalt 8 para hile apk,memoryhackers,

Asphalt 8 Airborne v3.5.0j Para Hileli Güncel 2018 [14.02.2018]


Son Güncelleme
14 Şubat 2018


:özellik:
sınırsız para hileli
sınırsız elmas hileli:yazı:
Asphalt 8 Airborne v3.5.0j PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba veya motosiklet ile bulunduğunuz yarışlarda rakiplerinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Asphalt 8 Airborne içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, yüksek seviye hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizin korkulu rüyası olabilirsiniz. Tamamı gerçek markalara ait lisanslı arabalar, bitmek bilmeyen yarışlar, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Asphalt 8 Airborne v3.5.0j sürümünde özel BMW marka araçlar sizleri bekliyor ayrıca Çin yılı teması hakimdir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Asphalt 8: Airborne Play Store’da 8.050.000’den fazla indirilmiştir.

Bilgilendirme : hileyi kullanabilmek için lütfen kullan kısmındaki hile açıklamasını okuyun.:kullan:
Asphalt 8 Airborne v3.5.0j MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt 8 Airborne 3.5.0j para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt 8 Airborne 3.5.0j seviye hile apk : oyuna yüksek seviyeli olarak başlarsınız.

MEGA HİLE : oyun içindeki mavi jeton ile satılan tüm araçların değeri sarı jetonlara dönüştürülmüştür bu sayede onları da satın alabilirsiniz.

UYARI : oyun içindeki jeton miktarlarınız bazen “0” sıfır olarak gözükebilir ancak sınırsızdır.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir ilk açılışta 1GB üstü toplamda 1,5GB data dosyası indirecektir.Dikkat Edilmesi Gerekenler
# [UYARI]: Anti Virüs Programı Kulanıyorsanız Kapayın Yoksa Hileyi Tehdit Olarak Algılıyacaktır.
# [UYARI]: Başınıza Bişey Gelirse Bunun Sorumlusu Biz Değiliz. İNDİRENDEDİR!!!
# [UYARI]: Virüs, Rat, Trojen, Keylogger vb. Hiç Bir Şey Yoktur.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-memoryhackersnet.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (turbobit.net) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

:calis:
Tüm Android işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.
Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir::not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 

Jacquelyn

I'm laughing at justice on the wall
Moderator
Katılım
15 May 2017
Mesajlar
4,621
Beğeni Puanı
2,749
Hile sayesinde her şeyi bir sınır tanımadan yapabiliyorum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt