• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeknoHayduT

Dedektif Mithra
Ultra Üye
Katılım
2 Ağu 2017
Mesajlar
1,538
Beğeni Puanı
443
Assassin's Creed 4 Black Flag hileleri,Assassin's Creed 4 Black Flag Hilesi,Assassin's Creed 4 Black Flag hile,Assassin's Creed 4 Black Flag hack,Assassin's Creed 4 Black Flag oyun hilesi,Assassin's Creed 4 Black Flag hacks,Assassin's Creed 4 Black Flag Hile 2017,Assassin's Creed 4 Black Flag hileleri 2017

:yazı:

Merhaba arkadaşlar , bu hılemız programı c.e . onlıne oyun olmadıgı için kolayca hilenizi yapabılırsınız.

:video:


Video bana ait değil kusura bakmayın çok arkadaslar demış :)

:resim:

:calis:
Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.Windows xp de sıkıntı çıkabılır belkı.


:indir:

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!


:not:

Hilemizin yapımı çok kolaydır. Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt