ASUS GeForce GTX 750 Ti Ekran Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Asus,Asus ekran kartları,Grafik kartı,GeForce GTX 750Ti,GTX 750Ti ekran kartı

:resim:

14-121-855-23.jpg

:özellik:

3D Desteği : Var
Bağlantı : Analog (D-Sub), DVI, HDMI
Bellek Hızı : 5400 MHz
Bellek Tipi : GDDR5
Bit Değeri : 128 Bit
Chip Seti : NVIDIA GTX
Çekirdek Hızı Boost : 1150 MHz
Çekirdek Hızı : 1072 MHz
DirectX Desteği : 11,2
Display Çıkışı : Yok
DVI Çıkışı : 2 Adet
DVI-D : 2 Adet
DVI-I : Yok
Grafik Bellek : 2 GB
Grafik İşlemcisi : NVIDIA GeForce GTX750 Ti
Güç Tüketimi : 150 W
HDMI Çıkışı : 1 Adet
Mini Display Çıkışı : Yok
Overclock (Hız Aşırtma) : Var
Slot Tipi : PCI-Express 3.0
Soğutma : Fanlı Soğutma

:not:

Bugün ASUS GeForce GTX 750 Ti ekran kartını anlatacağım.Bu ekran kartı tozlara karşı fanla tasarlanmış ve diğer kullanılan parçalarla birlikte %25'lik daha uzun performans sunmasını sağlamış.Birinci sınıf alaşımlarla modele kıyasla %15 daha hızlı çalışması sağlanmıştır.

Çift fanlı soğutma ile hava akımını 2 kata çıkarmayı ve 3 kat sessizleşmeyi de başarmış.Gelişmiş soğutma sistemi ile oyun oynanırken herhangi bir sıkıntının önüne geçilmesi planlanmış.Güç kaybını ortadan kaldırmaya çalışırken aynı anda daha fazla dayanıklılık da sağlamaya çalışan bir ekran kartıdır.

6551_02_asus_geforce_gtx_750_ti_2gb_oc_edition_video_card_review.jpg

Beton çekirdekler sayesinde tam ses yayılmasını ortadan kaldırmışlardır.GPU Tweak Streaming sayesinde ekran kayıt etme ve özel olarak webcam ekleyebilirsiniz.Ekran kartının anında durumunu,teknik özelliklerini ve ayrıntılarını göstermeye yarar.Sürücüleri otomatik olarak günceller.(BİOS'da dahil)

Üye
7 HİZMET YILI
Ben şuan kullanıyorum. Çok memnunum. Mükemmel ! :))

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
VGA girişi olması beni bi yandan mutlu etti ama 4gb olsa daha iyi olurdu kesinlikle alırdım 1050ti alıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.