Asus gtx 750

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
S.a yakın zamanda ekran kartım yandı.Aliexpress-de Asus gtx 750 1gb 128 bit kart 200 tl ye satılıyor almayı düşünüyorum değermi ? bence uygun kart bütcem kısıtlı böyle birsey beklemiyordum ama yandı işte ,
fikirleriniz neler?

Üye
Donanım arşivinden görmüşsün herhalde. Bu ekran kartı fazla iyi değil ama işini görür wolftü vb. oyunlar oynayacaksan.
Şahsen şu an o ekran kartını kullanıyorum ve memnunum :)

Uzman Üye
Ödüller
7
woltu ? suan bende gt 520 var eski kartin uzerinde 10 tl verdim aldim gecici olark o kartin youtubede game testlerine bakdim gta 5 filan oynuyorlar ? kaldirirmi ac 4 filan

Admin
Ödüller
18
GT 730 4GB kullanıyorum.GTA 5 ve PUBG gibi oyunları açması zor.GT 750 aynısı gibi üst performans bekleme bence

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Hacı benim merak ettiğim sen kartı nasıl yaktın la :D şimdi ki pc ler 70C yi geçince ısı otomatik kendini kapatıyo sen naptın öle ya ( Bide deymez hacı sakın alma wolteam bile oynayamazsın )

Uzman Üye
Ödüller
7
Hacı benim merak ettiğim sen kartı nasıl yaktın la :D şimdi ki pc ler 70C yi geçince ısı otomatik kendini kapatıyo sen naptın öle ya ( Bide deymez hacı sakın alma wolteam bile oynayamazsın )
derken ? o kadar kotumu yaw bu ?

GT 730 4GB kullanıyorum.GTA 5 ve PUBG gibi oyunları açması zor.GT 750 aynısı gibi üst performans bekleme bence
gt degil gtx 750 bu yanlismi gordunuz yoksa yanlismi yazdiniz anliyamadim

fan calismiyormus farketmedim oyundayken reset atti ekranda kirmizi cizgiler olusdu :) yt de okdar rahat oynuyorlar woltfteam bile acmazmi bu yaw ? yakin zamanda ucuz ama iyi karta gecmem gerek varsa tavsiyeni beklerim

Uzman Üye
Ödüller
7
tskler cevaplar icin o fiyata daha iyi kart bulamam diye dusunuyorum almaya karar vedim.

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
GT ile GTX arasında fark var diye biliyorum sıradan olanın performansı belki daha düşüktür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.