Atikmdag.sys hatasını alıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
bilgisayarım ile oynarken atikmdag.sys hatası alıyorum herzaman değil bi 6-5 saat ara ara bazen 2-3 defa oluyor bunun çözümü varmıdır

lütfen yardım edin arkadaslar çözümü bilenler instagram dan veya faceden yazabilirimi yada buradanda olur insta:gungorakgun

bilen acil yazsın :(/

Moderatörün son düzenlenenleri:
Üye
Ödüller
3
nette çözümleri var dene olmaz ise ekran kartı çipin değişecek. bir çalışıyor bir çalışmıyor ise 2013 öncesi driverını bul kur. windows 10 çıktığından beri güncel driverlar bu sorunu yapıyor. aynı sorundan 2 laptop var elimde ben daha bulamadım çözümü nette yazan herşeyi denedim.

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Senin için biraz araştırdım kanka:
Bu sorunun iki sebebi olabilir:
  • Arızalı ekran kartı
  • Sürücü sorunu
Öncelikle bu hatadan dolayı mavi ekran alıyorsanız bilgisayarınızı güvenli modda başlatın. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
çalıştırın. DDU, sisteminizi Güvenli Mod'da başlatmanıza yardımcı olur.

• Güvenli Mod'da DDU ile AMD'yi seçip sürücüyü kaldırın.
  • İşlem bitince bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • AMD sürücüsü kurulu olmadığı için artık mavi ekran hatası almayacaksınız.
  • Bu aşamada AMD'nin sitesinden işletim sisteminize uygun en son sürücüyü indirin.
Sürücüyü kurar kurmaz mavi ekran hatası alıyorsanız ekran kartınızda arıza var demektir. Bu durumda tavsiyem cihazı servise göndermeniz olacaktır.

Ayrıca AMD ve NVIDIA sürüclerini artık Windows 10 için optimize ediyor. Windows 7 kullanıyorsanız Windows 10'a geçin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.