Başlangıç Yazılım Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
6
Arkadaşlar öncelikle Selamun aleyküm konuda da belirttiğim gibi sıfırdan program diline başlamak istiyorum.Baslangıcta önereceğiniz nedir ve indirme linki atarsanız çok memnun kalırım İyi Forumlar

ioz

^^
Kurucu
Ödüller
20
Sosyal
c++ başla sıfırdan internette eğitimleri var program visual studio indirmek için sitesine gidip indirebilirsin.

Uzman Üye
Ödüller
6
Arkadaşlar öncelikle Selamun aleyküm konuda da belirttiğim gibi sıfırdan program diline başlamak istiyorum.Baslangıcta önereceğiniz nedir ve indirme linki atarsanız çok memnun kalırım İyi Forumlar
c# la başlayabilirsin

Üye
VB(Visual Basic) İle başlaman iyi olabilir ama gerçekten çok uzun zamanını alır öğrenmen. C# ile başlayıp videolar izleyerek ve denemeler yaparak C++'ya geçiş yapmanı öneririm, program olarak ise Visual Studio öneririm bir de RAD Studio var ama pek önermiyorum, çok karmaşık bir program.

Are you sure
Süper Üye
Ödüller
8
Emeğine Saglık

Uzman Üye
Ödüller
4
C başla ya da C# program olarak sana notepad++ ve ya visual studio önerebilirim :)

NULL
Seçkin Üye
Ödüller
5
Hocam C++ güçlü ama zor bir programlama dilidir.
devlet okullarıda dahil ilk başlangıç programlama dili c# dır c# öğrenmenizi tavsiye ederim.

Onaylı Üye
Moruq Python öğren önce. Öğrenmesi çok kolay, kodlar basit ve çok işlevsel. Sonra C# yada C++ gibi bir tercih yap 2'si benzer ama birinde pogram arayüzü var diğerinde yok. Sonra birini öğrenince diğerinide öğren. C# öğrenince vB ile kodları %98 aynı olduğu için onuda eğitimini almadan öğrenmiş olursun. 4 yazılım diliyle yapamayacağın kalmaz. (Şahsen ben sırasıyla bu eğitimleri aldığım için sanada tavsiye ediyorum ama hala C++ öğrenmedim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.