Battle Eye Durdurma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Görev Yöneticisine Oyun Açıkken Girin Hizmetlerden Battle Eye Durdur Diyin 5,10 Dk Durur.

Son düzenleme:
Uzman Üye
Maalesef kaynak yabancıydı özür dilerim

Uzman Üye
Bilmiyorum bende bu vardı internetten anlatımını aldım.

Uzman Üye
İstersen başka bypass bulayım fixse bu

Onaylı Üye
Neden bir anti hile programı bu kadar basit bir yöntemle durdurulsun ki? bu programı yapanlar edenler bunu düşünemeyecek kadar aptal bile olamazlar

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
5-10 Dakika durması kimin işine yarar sence

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
bu yöntem bi işe yaramaz daha önce bu konu baya tartışıldı.

Seçkin Üye
Ödüller
5
Konu bos çünki batle eye sadece hile gix icin oyun kendini kapalı gösteriyor hic bir yerde adres birakmiyor bypass dediyin hem oyun hem battleye isleyecek zor biraz

Üye
Konu bos çünki batle eye sadece hile gix icin oyun kendini kapalı gösteriyor hic bir yerde adres birakmiyor bypass dediyin hem oyun hem battleye isleyecek zor biraz
ahanda bi akıllı çıktı , mala anltmaya çalışıyom anlamıyor bu durdurmayla olcak iş sanıyor :(

Uzman Üye
Bu Konuda Normalde Bypass Vardı Fix Yemiş O Yüzden Bunu Yazdım Vazgeçip Arm 3 Battle ye Bypass Vardı

Banlı Üye
isteyene battleye nasıl bybass edeceğini öretirim ama kodlama bilmek lazım BEN BİLİMORUM SADECE ARAŞTIRIP BULUYORUM

Seçkin Üye
Ödüller
5
isteyene battleye nasıl bybass edeceğini öretirim ama kodlama bilmek lazım BEN BİLİMORUM SADECE ARAŞTIRIP BULUYORUM
Kodlama derken bypass nereleri siliyor temp olamaz prefect neresi dostum ona bypas text dosyalarindaki no fontu silip hepsini on yapmak

Uzman Üye
dll dosyasındaki oyun bilgilerini farklı oyun yapar . Ve oyunun battleyeyi tanimamasini sağlarsan olur belki.

Seçkin Üye
Ödüller
5
dll dosyasındaki oyun bilgilerini farklı oyun yapar . Ve oyunun battleyeyi tanimamasini sağlarsan olur belki.
Yok debedi oyun her saniye kodlari yeniliyo bende kendi yaptığim dosyalari programla her saniye klosöre yolluyom kapısiyolar c.e saniyelik bulunuyor saniyelik bulunmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.