Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dâhi Yatırımcı
Seçkin Üye
30 May 2019
332
27
71
Ödüller
4
19
Brooklyn Nine-Nine
:yazı:

Bayonetta 3, yeni bir sızıntıya göre 28 Ekim'de geliyor!

Bayonetta 2, 2014 yılında piyasaya çıktı ve o zamandan beri Bayonetta serisi için herhangi bir oyun duyurusu yapılmadı. Ancak 2017 yılında bu sessizlik bozuldu ve Game Awards'ta Bayonetta 3 duyuruldu. Oyunun oynanış fragmanı, Eylül 2021'de Nintendo Direct'te yayınlandı. Bu fragmanın ardından Bayonetta 3'ün 2022'de piyasaya sürüleceği öne sürüldü.


Geçtiğimiz günlerde bir sızıntı,
Bayonetta 3'ün çıkış tarihinin 28 Ekim'de olacağını konu alıyor. Bu bilgi, SyluxHunter adlı bir Twitter kullanıcısından gelmektedir. SyluxHunter adlı twitter kullanıcısı, Nintendo Direct Mini'den bazı içeriklerle birlikte Mario Kart 8 Deluxe için gelen içerik eklentisini de doğru bir şekilde ortaya çıkardı. Bu kullanıcı, oyuncuların bilgilere anında erişebileceği anlamına gelebilir.


Bayonetta 3 hala yolda olduğu için sızdırılan bu çıkış tarihinin doğru olup olmadığını yakında göreceğiz Ayrıca oyuncular Bayonetta 3 dışında yeni çıkacak oyunlar hakkında da aynı kullanıcıdan açıklama bekleyebilirler.

:resim:

BAYONETTA EDITED.jpg
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.