Beyler bakın bi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
beyler ben gta sa indirdim ama nasıl mod kuracam bilmiyom eskiden biliyordum ama unutmuşum nasıl kuracam fikri olan varsa versin mod şudur ghostrider mod vamaghost ne yapacam mı bilmiyom gta biraz adam öldürerek siters atma ityomda hızlı bakarasanız sevinirim bide onlin serverlerde ve tekişilikte hilesi varsa verirseniz çok sevinirim iyi forumlar

Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
CLEO yamalarını kurmak için öncelik le CLEO 4 adlı programı kurmanız ve oyununuz ana klasörün de CLEO adlı bir klasör oluşması gerekmektedir. CLEO 4 programını
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

CLEO 4 programını düzgün bir şekilde kurduktan sonra, başka yerden indirmiş olduğunuz CLEO yamalarının içinden çıkan dosyaları, oyununuzun ana klasörün de bulunan CLEO klasörünün içerisine atınız.
Eğer oyununuzun içerisin de CLEO klasörü mevcut değilse,yukarıda anlatmış olduğumuz gibi CLEO 4 programını oyununuza kurmamışsınız demektir. CLEO yamalarını yüklemeniz için mutlaka CLEO 4 programını kurmanız gerekmektedir. CLEO yamalarının kurulumu son derece basittir
burda gta3 kadar mevcut zaten 4 ve 5 için ayrı program var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.