• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Beyler logo için yardım lazım en geç 1 - 2 saate

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wofle54

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Arkadaşlar bizim okulda LOGO yapma yarışması başlattılar benim hocamda beni zorla soktu ama ben yapamıyorum şuan hastaneye gidicem cidden çok lazım Yapan arkadaşımıza çok teşekkür ederim şimdiden [/FONT][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]bekliyorum arkadaşlar 1-2 saate bitmesi lazım çıkıcam yarın okula gidicem rica ediyorum[/FONT]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Logoda yazılacak yazı[/FONT]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] MAKİF[/FONT]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]altında küçük yazıyla açıklama gibi bişe oluo ya orayada[/FONT]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Mehmet Akif Ersoy Anadolu M-L[/FONT]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]yazılacak arakdaşlar cidden çok lazım yapasın çok teşekkür ederim hoca notumu bu logoyla değerlendircek bide sınıfı geçmek için şuan o hocanın notuna ihtiyacım var help me please lütfen arkadaş[/FONT]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt