Beyler LOL oynayanlar Bakabilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Beyler 4800 öz biriktirdim rengar almayı düşünüyorum rengar yerine başka hangi heroları önerirsiniz yardım ederseniz sevinirim

Üye
Ödüller
7
Yengay main eğer komboyu yapabilceğine güveniyosan al derim mekaniklerine alışması biraz uzun sürer ama alıştınmı eğlenceli olur jungle arıyorsan kha önerebilirim şu an meta nın en güçlü jungle herosu diyebilirim

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Talon şuan baya güçlü kanka hazır nerf yememişken al derim

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Ahri de alabilirsin

Üye
Fizz de çok güçlü . 3 levelde nasıl girersen gir adamı kesiyorsun . Sonra bota gidip botu kesiyorsun . Sonra bidaha midi kesiyor kuleyi alıyor topu kesiyorsun . Vadi yi alıo midi açıp bitiriyorsun . Şahsen smurf kasarken bu şekilde kasıyorum .

Onaylı Üye
Fizz de çok güçlü . 3 levelde nasıl girersen gir adamı kesiyorsun . Sonra bota gidip botu kesiyorsun . Sonra bidaha midi kesiyor kuleyi alıyor topu kesiyorsun . Vadi yi alıo midi açıp bitiriyorsun . Şahsen smurf kasarken bu şekilde kasıyorum .
Aynen Öyle Fizz Çok Güçlü Küçük Olması Seni Kandırmasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.