• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

BIGO LIVE

Yararlı Buldunuz Mu?

 • Evet

 • Hayır


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lemansmen

Onaylı Üye
Katılım
10 May 2016
Mesajlar
267
Beğeni Puanı
167
Yaş
30
MERHABA MEMORYHACKERS AILESI!
@Lemansmen Sunar ;)

Başlayalım...

:resim:
BIGO LIVE NEDIR ?
:yazı:
 • Bigo live 2 yıl önce Android platformlarına girmiş olan bir uygulama. Bigo live internet üzerinden canlı yayın yapmasını sağlayan sosyal bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Bigo live üzerinden yapılan canlı yayınlar tüm kullanıcılar tarafından izlenebilmekte ve paylaşılabilmekte!
Nasıl Canlı Yayın Açarız?
 • Bigo live üzerinden canlı yayın yapmak için; uygulamanın alt bölümünde bulunan kamera simgesine tıklamanız gerekiyor. Bu bölüme tıkladıktan sonra; canlı yayınınızın gizli olup olmayacağını, konumun bildirilip bildirilmeyeceğini ve sosyal ağlarda paylaşılıp paylaşılmayacağını seçip “Start”a tıklayıp canlı yayına başlayabilirsiniz!
 • Bigo live'ın ayarlar bölümü ile canlı yayınlarınızı telefonunuza da kaydedebilirsiniz!
Takipçilerinizi Yönetin
 • Bigo live takipçi üzerine kurulu bir sistem. Bigo live’da istediğiniz kişiyi takip edebilir, engelleyebilir ve takipçileriniz canlı yayına başladığında bildirim almanızı sağlayabilirsiniz. Canlı yayınlarda kullanıcılardan anlık mesaj alabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz.
Hediye Gönderin
 • Bigo live'ın diğer uygulamalardan en dikkat çekici farkı ise yayıncılara hediyeler göndermek. Hediyeler ise ücretli. Hediyeler aldıkça da hesabınızda hediyenin türüne göre birim bazında birikiyor.Uygulamanın kendi açıklamasında süpriz olarak belirtilse de büyük ihtimalle bu hediyeler paraya çevrilebilecek.
Web'de İzleyin
 • Bigo live yayınlarını web'den izlemek için
  Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
  adresini kullanabilirsiniz!
Sormak istediğiniz bir soru olursa cevaplarım.


ŞAHSİ FİKRİM :
:not:
 • Eğer Bigo live'a gelmek istiyorsanız asla tavsiye etmem. 2 yıl önce oraya sadece korece konuşmak veya arkadaşlarınızla görüntülü muhabbet yapmak için gidebilirdiniz. Ama şimdilerde Bigo live'ı Türkler keşfetmiş bulunmakta. Yayınlarda küfür, hakaret. Her bir içeriği bulabilirsiniz. Ayrıca bir yayın açmak istediğinizde; sadece boş bir duvarı çekseniz bile 60 kişi izliyor ki buda izliyenlerin bot olduğu anlamına gelir değerli forum üyeleri. Kendinize iyi bakın. Diğer bir konuda görüşmek üzere!
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt