Bildiğiniz Ücretsiz lol Script Varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
8
Bildiğiniz ücretsiz script varmı? Araştırdım ancak bulamadım. Siz biliyorsanız linkini atarmısınız lütfen.

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
Türk Sunucusuna Ait Bulamazsın Yok Çünkü Ancak Yabancı Sitelerde mevcut bunlarda kapanmak üzere riot çok büyük bir adım attı anticheat konusunda yani script sitelerinin çoğu kapandı azı kaldı

Uzman Üye
Ödüller
8
Türk Sunucusuna Ait Bulamazsın Yok Çünkü Ancak Yabancı Sitelerde mevcut bunlarda kapanmak üzere riot çok büyük bir adım attı anticheat konusunda yani script sitelerinin çoğu kapandı azı kaldı
Bilgi için teşekkür ederim

Üye
GoS Var ama 3 gün içinde ban yersin LoLTity alacaksan al başka önermem zaten yok :D

Seçkin Üye
Ödüller
9
Hepsi en geç 1 hafta içinde ban atıyor kullanmış birisi olarak garanti verebilirim.

Uzman Üye
çok yanlış GOS Gaming on stredoit asla ban yemez ben 3 aydır kullanıyorum daha ban yemedim ama dodge hacki açmaman lazım hotkeyse koyup gerektiği yerde açman lazım "GOS" U TAVSİYE EDERİM HERKEZE

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
çok yanlış GOS Gaming on stredoit asla ban yemez ben 3 aydır kullanıyorum daha ban yemedim ama dodge hacki açmaman lazım hotkeyse koyup gerektiği yerde açman lazım "GOS" U TAVSİYE EDERİM HERKEZE
yanlış olan ne ? çoğu platformlar kapatıldı riot çok büyük bir adım attı...

Uzman Üye
Ödüller
8
BEN GOSUN SİTESİNE GİREMİYORUM NEDEN SÖYLERMİSİN ACİL LÜTFEN

Uzman Üye
BAKIMDA NE ZAMAN AÇILICAĞI BELLİ DEĞİL ŞUANDA FAKAT HİLEYİ YÜKLEDİYSEN AÇARSIN OYNARSIN BEN ÖYLE YAPIYORUM

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
Onaylı Üye
Ödüller
6
Ben geçen sene GoS kullanıyordum bir sorun yoktu 2 gün GoS kullandım ve hesabım ban yedi gitti güzelim hesap :D

Üye
Beyler Gos u indiricemde tam olarak hangi dosyaları indiricem bilgisi olan varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.