Bilgisayar arızası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Evet başlıkta gördüğünüz gibi bilgisayarım arızalı ama öyle bildiğiniz arızalardan değil ha çok saçma bir arıza bilgisayarım saat 20:00 demeden açılmıyor isterse 19:59 olsun fark etmiyor bide kapanma olayı var arada bi işten eve geç dönüyorum sabaha kadar oynamak istiyorum ama olmuyor bilgisayar sabah 8:00 da da kapanıyor çıldırttı beni

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
evet fazla saçma ama öle bi ayarlama yapılmış olabilir bi program yardımıyla yada bios' saatine göre ayarlamışlardır

Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
kaç kere format atıldı gene aynı arıza bide biosu da çok defa fabrika ayarı yapdım

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
8
8 HİZMET YILI
Evet başlıkta gördüğünüz gibi bilgisayarım arızalı ama öyle bildiğiniz arızalardan değil ha çok saçma bir arıza bilgisayarım saat 20:00 demeden açılmıyor isterse 19:59 olsun fark etmiyor bide kapanma olayı var arada bi işten eve geç dönüyorum sabaha kadar oynamak istiyorum ama olmuyor bilgisayar sabah 8:00 da da kapanıyor çıldırttı beni
combofix yükle tarat başka birşey gelmiyor aklıma çünkü aşırı saçma geldi bana

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Paran varsa bence başka bir bilgisayar al çunku format atıldıysa hayla format atıktan sonra hata gene aktif halde kullanılıyorsa başka bir çozum yoktur bilgim bu kadar ama emin degilim tabi ben ufak bi sıkıntıda degiştiriyorum yapamadıgım birşey olrusa eyer formatta kurtarmazsa : )

Ich heiße Dimitris
Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Merhabalar,

Bilgisayarınızın hard-disk veya farklı bölümlerine sızan bir virüs, bilgisayarınızı kapatıyor. Dark-Comet RAT da olabilir lâkin okuduğuma göre format atmışsınız. Bu %100 bir virüstür. Yeni bilgisayar almayı, veya hard-disk'inizi kontrol ettirip değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Saygılar
Memory Hackers - 2018

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
8
8 HİZMET YILI
Merhabalar,

Bilgisayarınızın hard-disk veya farklı bölümlerine sızan bir virüs, bilgisayarınızı kapatıyor. Dark-Comet RAT da olabilir lâkin okuduğuma göre format atmışsınız. Bu %100 bir virüstür. Yeni bilgisayar almayı, veya hard-disk'inizi kontrol ettirip değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Saygılar
Memory Hackers - 2018
rat olması imkansız çünkü adamın bilgisayarı her gün aynı saatlerde kapanıyor format atmış yani bir virüs olma ihtimali çok az bilgisayar arızası yüksek ihtimalle

Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
hangi virüs bana 8 den 8 ze bana bilgisayar oynama imkanı veririki

Üye
7 HİZMET YILI
kardesım harddıskınde bad sector vardır bad sectorun programını ındır bı tarak derım ben youutbe da vıddeodu var eger yapamm dıosan ıyı gunler dılerım

Ich heiße Dimitris
Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
hangi virüs bana 8 den 8 ze bana bilgisayar oynama imkanı veririki

Merhabalar,

Bu virüs, bilgisayarınıza girmiş, ardından kendini silmiş olabilir. Lütfen tanımadığınız, kendiniz yüklemediğiniz programları silmeyi deneyin.

Saygılar,
Memory Hackers - 2018

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
2 nedenı olabılır 1. sı bir virus atmıstır dırek o ayarlar degıstırlmıstır ebebeyın denetımı var orda kacta kapatılcagı kacta acılcagı var orası vıruslenmıstır
2. nedenı sen krdsn veya baska bırıne ebebeyın denetımı ayarlıcam derken ayarları bozmussunudr

cozum sıstem gerı yuklemesıdır bu olmadan oncekıne yuklersen duzelır
kesın cozum formattır

Ich heiße Dimitris
Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
virüs değil bilgisayar arızası olmalı bios kontrolü yap bios güncellemelerini kontrol et ardından combofix ile tarat pc yi daha öncede yazdım

Merhabalar,

Bu olay %100 virüstür çünkü bilgisayar kendi kendini dakik bir şekilde kapatmaz. Bulaşan virüs, hard-disk'e bulaşmış olabilir. Her ne kadar bilgisayarına format atarsan, hard-disk'e format atamazsın. ;)

Saygılar,
Memory Hackers - 2018

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
8
8 HİZMET YILI
Merhabalar,

Bu olay %100 virüstür çünkü bilgisayar kendi kendini dakik bir şekilde kapatmaz. Bulaşan virüs, hard-disk'e bulaşmış olabilir. Her ne kadar bilgisayarına format atarsan, hard-disk'e format atamazsın. ;)

Saygılar,
Memory Hackers - 2018
anlamıyorsun sanırım arkadaşım format demek hard-disk sıfırlaması yeniden yüklemesi demek bios ile ilgili bir sıkıntı saçmalıyorsun virüs ile alakası bile yok

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Kanka o bilgisayarın çalışma ve paydos saatleridir dinlenmek onunda hakkı sıkınti yapma :D

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
8 den 8 ise ayarlanmıştır harrddiske virüs sızsa formatta giderdi imkansız yaw pcciye götür ama o adamda güler bence amq

Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
biosuda fabrika ayarı yaptım kaç kerede format attım genede aynı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.