bilgisayar kurucam önerisi olan?

Beğeni Puanı
0
merhaba arkadaşlar bende şuan 2000 dolar var tavsiye edebileceğiniz PC özelliği var mı acaba ? ana kartı mesela ve erkran kartı ? :rem:

oyundelisi123123

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
61
Hazir sistemmi istiyosun yoksa kendine ozel toplamami istiyosun 2000 dolari suanin kuruyla cevirdigimizde 11000 tl yapiyor bunla enn kral pc yi dizersin kendine ama benim saglam bisey istersen ekran karti rtx 2070 islemci i7 9.nesil yada amd ryzen olnasi lazim guzel fps istiyorum diyosan rtx sart

Bende monster laptop var harbiden canavar yani tower pc istiyosan sitelerden kendi kafana gore toplama yap asagi yukari kendine bi fiyat cikarirsin ama piyasa ucuk iste

Beğeni Puanı
0
Ryzen İşlemci Fiyat Performans Açısından Daha iyi Tavsiyem Ryzen alman ama istiyorsan intel de alabilirsin
teşekkür ederim kardeşim benim çok güzel tavsiye
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Hazir sistemmi istiyosun yoksa kendine ozel toplamami istiyosun 2000 dolari suanin kuruyla cevirdigimizde 11000 tl yapiyor bunla enn kral pc yi dizersin kendine ama benim saglam bisey istersen ekran karti rtx 2070 islemci i7 9.nesil yada amd ryzen olnasi lazim guzel fps istiyorum diyosan rtx sart

Bende monster laptop var harbiden canavar yani tower pc istiyosan sitelerden kendi kafana gore toplama yap asagi yukari kendine bi fiyat cikarirsin ama piyasa ucuk iste
kendim bişey kurmak istiyorum açıkcası

Üst Alt