Bilgisayar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CʜᴏꜱᴇɴOɴᴇ
Uzman Üye
Ödüller
5
Bilgisayarımın 4 gb ramı var işlemcisi intel pentium r dual cpu t 3400 2.16GHz 2.17GHz cs 1.6 ve wolftü oynuyorum daha fazla fps yanı oyunları hızlandırmak ıcın bır yontem veya onerılerınız varmıdır ?? şımdıden tesekkurler... :D :D :) :)

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
intel ile oyun mu oynarın moruk oyun oynayacaksan amd olacak

Üye
onu nasıl yapabilirim acaba ?
bilgisayarımın çözünürlüğü
Oyunlardan grafik ayarlarına girersen orda Game Resolution yazmalı türkçe ise Ekran Çözünürlüğü yazar.Ordan en düşüğe çekersen fps yükselecektir.İntelle oyun oynanmaz demişler.Bende 2 gb ram ve intel pentinium 2.0ghz olan pc de rahatça csgo oynayabiliyorum.

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Beyler bende Lenovo b590 var açıkçası kendisi laptoptur ve 5 yıl boyunca webtekno usülü işkencelere marus kalmış olup halen ekranı kırık halde yaşamını sürdürmektedir.
intel ile oynuyorum ve sakın intel e laf etmeyin sadece adı çıkmış
i5
4gb ram
2g ekran
cs go oynuyorum 1280 1024
grafikler en düşükten bir seviye üstte texture orta ve min 40 60 fps alıyorum gayet akıcı :D
ve size onerebileceğim tek şey gidin 8 gb flash disk alın onu ram olarak kullanın fps patlamasıı
ve format atın sadece oynayacağınız oyunlar yüklü olsun

Ultra Üye
Advanced System Care Pro 11 yükle kardeşim bilgisayarın rahatlar hem pc de hatada olmaz

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
ParkControl ile cpu nu tam güç kullandırtabilirsin. GPU için ise onboard ise sıkıntı ama ekstradan bir gpu ise asus'un gpu için overclock programı var (OverClock'u genellikle tavsiye etmem. Anakartın vs. desteklemiyorsa ve iyi bir soğutman yoksa deneme) windows için oyunlarda ekran kartını tam güç e alıyor. Bildiğim akdarı ile ParkControl güvenli ama araştırabilirsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.