binli özelliklere nasıl hook atılır yardım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
7
Hilemde binli özelikler olmasını istiyorum ama adrese hook atmayı bilmiyorum bu nedenden dolayı log veriyor lütfen yardım edin.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Onaylı Üye
c++ yapacaksın vb net hook atlılmaz bunu içinde binli özlıklıerın içinde ptr hook atacaksın

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
VB.Net hook atılmaz diye bir durum yok hook atılıyor fakat aşırı zor bir durum yani sizi bayağı bir uğraştıracak bir durum oluyor bu nedende vb.nette hook atmaya uğraşan kimse yok

Uzman Üye
Ödüller
6
Kardeşim bnde vb.net kullanıyorum ve hook atıyorum forumda bununla ilgili konu olması lazımdı kendiniz araştırın..! :)

Onaylı Üye
VB.Net hook atılmaz diye bir durum yok hook atılıyor fakat aşırı zor bir durum yani sizi bayağı bir uğraştıracak bir durum oluyor bu nedende vb.nette hook atmaya uğraşan kimse yok
Tam tamına 5 senedır bu işlerin içindedeyim vb de hook atılması imkansız cunku vb de yazılan kodlar c++ işlev gormuyor aynı sekılde c++ içinde gecerli onun içinde ptr hook lıcan bunu içinde c++ yazacaksın.kardesım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.