Biraz Canlanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Sitede şu anda 2000 aktif kullanıcı olmasına rağmen kimse konu açmıyor. Anlamıyorum hiç mi merak ettiğiniz bir şey yok? Biraz canlanın gençler. :D

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
25
9 HİZMET YILI
2000 aktif üye bulunması demek anlık 2000 kişi var demek değil. Şuan anlık 700 kişi falan var. Konu açmamaları doğal sonuçta burası Türkiyenin en best hack platformu ve yöneticilerden başka bu konuda bilgili pek insan yok.

Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
2000 aktif üye bulunması demek anlık 2000 kişi var demek değil. Şuan anlık 700 kişi falan var. Konu açmamaları doğal sonuçta burası Türkiyenin en best hack platformu ve yöneticilerden başka bu konuda bilgili pek insan yok.
Tamam da insanın hiç mi merak ettiği bir şey olmaz konu açsınlar sohbet edelim oruçlu oruçlu vakit geçsin

vUNXPCTD
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
aga ne ararlarsa var neden acsınlarki :)

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Üyeleri konu acmaya yönlendirmen güzel bir sey ama ama boş konular yetkililer tarafindan kapatılmaktadır o yüzden gerçek ve güzel bilgiler paylasmaniz forum yönunden faydalı olacaktır.

Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Yani dostum cok boş konu açiyolar o yüzdende form kasiyo az konu iyi bence bilgilendirme felan pointer hack yeter bence

Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Sonra neden forum boş konular ile doluyor.
Ben boş konu açsınlar demiyorum ki insanlar merak ettiği şeyleri bilenlere sorsun bilenler de cevaplasın diyorum geceleri aktiflik çok düşük

Yani dostum cok boş konu açiyolar o yüzdende form kasiyo az konu iyi bence bilgilendirme felan pointer hack yeter bence
Boş konu açsınlar demiyorum ki yararlı konu açsalar yeter herkes bilgilenir böylece

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
bişey üstüne konuşmak iyi olur boş konular siliniyor

Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Herkezin işi gücü var 800.000 üyeden tamamı aktif olamaz isterlerse konu açarlar

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Şöyle bir durum var farklı hack dışı konu açınca linç yiyorsun kendini akıllı sanan bir kaç üyelerden. Bunu yaşadığım için açıkçası konu açmaktan vaz geçtim. Yok bunu niye açtın yok kopyala yapıştır mı bu yok ne salak konu böyle konu mu olur vsvs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.