Birine "Kokuyorsun" Demek

Helbidov

Üye
Beğeni Puanı
1
Konumu üşenmeyip açtığınız için teşekkürler,konu yanlış biyere açıldıysa lütfen taşıyın.

Tarkan isimli bi arkadaşım var,bana hangi cesaretle bilmiyorumda leş gibi kokuyorsun diyor
Biraz şişman olduğum içinde hemen terliyorum.Çocuğa her ne kadar bu benim vücut kokum değil ter kokum desemde
inanmak istemiyor "bu ne biçim ter kokusu len" deyip geçiştiriyor. Çocukla yaklaşık 5 yıldır arkadaşız arkadaş arasında
böyle şeyler olmazda Bana karşı hiç çekinmeden beyninde ne düşünüyorsa söylüyor direk.
Her üç günde bir duş alıyorum sırf çenesini kapasın diye ama yine olmuyor.Duş aldığımın ertesi günü
yine kokuyosun diyor ve canımı sıkıyor. Çocukla bir kaç kez konuşmama kararı aldım uzak durmaya çalıştım
gitmiyor yapıştı bırakmıyor resmen Bu çocuğa karşı vereceğiniz bi taktik var mı?

Elyounoussi

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
4
Ağzının üstüne 2 tane vur korkut onu döv bidaha yanaşmaz.

retex

Retex Medya Android
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
42
ulan bu nasıl arkadaş kafasını kıracaksın ki bir daha öyle demesin.

ven0MWyper

Not male It*s er kişi
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
289
Sen Big Smoke, cocuk CJ , öhm öhm söylüyorum. Evine pus geldiği zaman sopayla ;
- "You picked the wrong friend fool"
diyerek üstüne git o korku ona yetecektir.

Hsame

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
53
ailesine söyle bana kokuyorsun falan diyor de bidaha sana yaklaşmaz

nader11ndeu

>>Whovian<<
Kurucu
Beğeni Puanı
5,494
3 günde 1 duş almak nedir birader, arkadaşın haklı o zaman. Sabah her kalktığında duşunu alıcaksın, (yatarken değil, sabah kalktığında. Çünkü uyurken terlersen yatarken yaptığın duşun bi anlamı kalmaz.) . Duşunu aldıktan sonra vücut deodorant'ını sıkıcaksın, bide boynuna 2 fıs parfüm tamamdır. Her gün bunu yapıcaksın. Milleti leş kokunla rahatsız etmeye hakkın yok.

Hsame

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
53
3 günde 1 duş almak nedir birader, arkadaşın haklı o zaman. Sabah her kalktığında duşunu alıcaksın, (yatarken değil, sabah kalktığında. Çünkü uyurken terlersen yatarken yaptığın duşun bi anlamı kalmaz.) . Duşunu aldıktan sonra vücut deodorant'ını sıkıcaksın, bide boynuna 2 fıs parfüm tamamdır. Her gün bunu yapıcaksın. Milleti leş kokunla rahatsız etmeye hakkın yok.
benim söylemek istediklerimi söylemişsin :)

Hudzell

Süper Üye
Beğeni Puanı
287
herşeyden önce elinin tersiyle bi geçireceksin sonra da banyo yapmayı sıklaştıracaksın

Helbidov

Üye
Beğeni Puanı
1
"Milleti leş kokunla rahatsız etmeye hakkın yok." Pardon Bayım umarım doğru okumuşumdur
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Genellikle yatağımı soğuk tutuyorum akşam yatarken terleme gibi bi durum yok bu çocuk dışındada tanıdıklarım var onlarada aynı soruyu sordum samimi bir şekilde cevapla dediğimdede birşey olmadığını söylediler.
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Hergün parfümüydü deodorantıydı sıkıyorum yine aynı Hiperhidroz hastalığımın olduğunu düşünüyorum :S

Üst Alt