Bitcoin Düşüşe Geçiyormu Noluyo lan ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Classer

Üye
Beğeni Puanı
0
Selamlar MemoryKarargahı Ben Classer Boş Yapmadan Konuya geçiyorum
Bildiğiniz Üzere Ülkemizde ve diğer ülkelerde Bitcoin Çok Pahalı aşırı derecede pahalı fakat azda olsa 10 40 tl düşüşte olduğunu farkettim ben bunun 2027 yılına kadar düşücegini düşünüyorum 2027 yılına kadar paraları biriktirin derim ben size ozaman bitcoine yatırın parayı sonra bekleyip zengin olursunuz mantıklı düşünmek gerekir eğer olurda düşmez ise biraz daha bekleyin ama herzaman bitcoin için ayrı ek 4 bin 5 bin tl paranız olsun ve etrafta paranız varsa bitcoin için birikime koyun diğeceklerim bukadar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Classer

Üye
Beğeni Puanı
0
hasstır lan bitcoin 17 bin tl olmuş beyler bakmadım oha lan 40 bin di efso düşmüş

Therean

Üye
Beğeni Puanı
0
yani arkadaşlar bu olağan bir şey zamanında fazla bitcoin ve diğerlerini kasan insanlar yoktu normal bilgisayarlardan vs uğraşıyolardı ama şuanki zamanda adamlar sadece 1 ev veya ofis kiralayip içine sistem diziyolar bahsettigim sistemlerde boru yani en son seviyenın 1-2 altında 40-50 tane ekran kartı biliyorsunuzki artık cpu'ların hızı değil gpu'ların hızı daha fazla oldugu için adamlar ekran kartlarıyla booostluyolar böylelikle adam çoğunluğu indiregandi yapıyor :)

scale;

Toprak aldığını vermiyor geri.
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
93
Hemen kenara ayırıyorum 20 Bin TL :D

rekk1es

Üye
Beğeni Puanı
0
Ayı sezonu baya yordu herkesi ya son zamanlarda bazı altlar güzel kar bıraksa da trx hot gibi totalde dolar bazında zarardayım ben de :D

Hasanca

Üye
Beğeni Puanı
0
s.aleyküm reis bişey sorucam buna para yatırınca para kazana bilip çeke biliyormusun eyw

madamwt

Süper Üye
Beğeni Puanı
142
btc ileride düşer ve sonra yükselişe geçer kaç yıl sonra bilmem ama tahminen 10 15 yıl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt