Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,488
Çözümler
33
Tepki puanı
4,106
Ödüller
16
Sosyal
blockchain,blockhain venture summit,etkinlik,istanbul,bitcoin,bitcoin haber,bitcoin haberleri,bitocin haberleri 2018,memoryhackers,kripto para,kripto para haber,kripto para haberleri,kripto para haberleri 2018,kripto para borsası,güncel haber,
Vr7Z2V.jpg

Dünya çapındaki şirket kurucuları ve yatırımcılar, sektörün önde gelen uzmanlarının da yer alacağı etkinlikte bir araya geliyorlar.

Blockchain Venture Summit etkinliği çok kısa süre içerisinde İstanbul’da gerçekleşecek. 28 Mart’ta Wyndham Grand İstanbul Levent‘te gerçekleşecek olan etkinliğe Dünya’nın dört köşesinden blockchain ve kripto para yatırımcısı, girişimcisi ve uzmanı katılıyor olacak. Avrupa’da bağlantıları olsun isteyen ve etkinliğe katılan şirketlerle birebir iletişim kurup sektördeki en güncel gelişmeleri takip etmek isteyen pek çok kişi bu etkinlikte yer alacak.

Avrasya’nın En Önde Gelen Blockchain Etkinliği
Blockchain Venture Summit etkinliğine 100’den fazla şirket katılacak ve etkinliğe katılan kişiler bu şirketlerin piyasaya sundukları ürünleri ve hizmetleri bizzat görebilecekler.

Etkinliğe bunca şirketin yanında epey fazla yatırımcı da katılıyor olacak ve bu sayede yeni girişimler, ihtiyaç duydukları maddi desteği bulma konusunda çok büyük bir fırsat yakalayacaklar.


Blockchain Venture Summit’e hala beta aşamasında olan şirketler de katılıyor olacak, artık yatırım aşamasına geçmiş şirketler de. Şirketler, girişimler, yatırımcılar derken etkinliğe Dünya çapından toplamda 1000’den fazla delegenin katılması bekleniyor.

ICO Salonu: Yatırımcılarla Buluşma Alanı
Blockchain Venture Summit etkinliğinde ICO düzenlemek isteyen ya da düzenlemeye başlamış olan girişimciler ICO Salonu adı verilen özel alanda toplanabilecekler. Eğer bir girişiminiz varsa siz de bu salona gelebilir, kafanızdaki düşünceyi sektörün önde gelen isimleriyle paylaşabilir ve belki de yatırım alabilirsiniz.

Çin’in İlk Kripto Para Borsası BTCC’nin Kurucusu Da Geliyor!
Etkinliğe katılacak olan kişilerin listesi şu şekilde:

Joint Ventures CEO’su Ahmet Arslan

Spotcoin Co-Founder’ı Andrew Thornhill

BTCC/Bitcoin Foundation Co-Founder’ı & Kurul Üyesi Bobby Lee

Stylus Capital Founder’ı Burak Yenigün

Colendi Co-Founder’ı Bülent Tekmen

Ripple Altyapı Yenilikleri Küresel Müdürü Dilip Rao

Coinsilium Co-Founder’ı Eddy Travia

Loyakk Co-Founder’ı Salim Ali

IEG CEO’su Stefan Heilmann

7marketz Co-Founder’ı Yagub Rahimov

ve daha fazlası!

nODvYg.jpg


28 Mart 2018’de gerçekleşecek olan etkinliğin biletleri şu an satışta! Etkinlikle ilgilenen kişiler, şirketler veya yatırımcılar bilet satın almak ya da etkinliğe sponsor olmak için şu adresten kayıt olabilirler:
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap


Hemen şu an erken kayıt yaptırıp bilet almak mümkün. Etkinliğe katılmak isteyen kişilerin çok geçe kalmadan bilet almaları tavsiye edilir.​
 
İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Katılım
4 Şub 2018
Mesajlar
757
Çözümler
234
Tepki puanı
463
Ödüller
7
Yaş
31
güzel paylaşım
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.