Bora Fps 03.01.2020 Güncelleme Notları

SpeciaL.exe

GRAPHIC DESIGN
Kategori Mod
Beğeni Puanı
288
:yazı:
28.12.2019 tarihinde açık betaya geçen yeni Türk Fps Oyunu "Bora" ilk çıktığı günden bu yana yaptığı güncellemeler ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaramasa da
dün yapmış olduğu güncellemeler ile biraz da olsa toparlama aşamasına geçti.Yapmış oldukları güncelleme notlarına hep birlikte göz atalım.
:surum:
1. Ar-Ge Üssü haritası yenilendi.
2. Venart haritası yenilendi.
3. Silahların "Sprey Biçimi" değiştirildi.
4. Maça başlama müziği değiştirildi.
6. Optimizasyon çalışması yapıldı.
7. AK-47 Koloni desen serisi markete eklendi.
8. AWM'nin hasarı artırıldı.
9. Yürüme, zıplama ve düşme sesleri %50 azaltıldı.
10. Duvarlarda mermi izi çıkmama sorunu giderildi.
11. Karakterin arkası dönük pozisyonda flash bombasından etkilenme süresi azaltıldı.
:resim:
a.jpg

c.jpg

b.jpg

d.jpg

Steel Forge

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
31
Keltoş Raunen yine yapmış yapacağını buda cs gibi olacak başlarda kötü sonradan gelişir

dear Dai

Süper Üye
Beğeni Puanı
187
tek kelime ile "berbat"
ileride gelişebilir ama p2w olacağı için her zaman "berbat" kalacak.

forlan05

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
14
Keltoş Raunen yine yapmış yapacağını buda cs gibi olacak başlarda kötü sonradan gelişir
Raunen'in şuan ki işi ne hocam bilginiz varmı? En son wolfteamda Og idi ama ben onun 2012 2011 de faceden oda ile şifreyi verip kazanan takıma 7 günlük christopher smith özel versiyon kaybeden takıma ise 7 günlük pedro gomes özel versiyon verdiğini biliyorum mazisi çok geniş gitmesi kötü oldu joygameden..

forlan05

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
14
Ayrılmadan önce güzel projelerim vardı demesinden belliydi , zamanla gelişeceğini düşünüyorum oyunun ki wolfteamda ki bir çok kişi de bu oyunu şuan oynamakta..

Üst Alt