• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Bu kadar Cahil Miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,621
Merhaba Cahil kardeş inşallah konuyu okur ve biraz olsa bilinçlenirsin. Konuyu açmamın sebebi saçma sapan konular ve katagoriler umarım sonuna kadar okursunuz.

Neden bu kadar üşengeç olduk?

Mağlum Türkiye'de kitap okuma sorunlarımız var kitap okumamak için herşeyi yapıyoruz. Be arkadaş bare katagori başlıklarını oku gidiyorsun " wolftü resimler " katagorisine hile Konusu açıyorsun körmüsün nesin bilmiyorum. Alın size başka örnek Yardım katagorisindesin ve konu başlığın " Yardım edin! " Sorununu yazsan örnek : wolftü " Site doğrulama hatası " gibi bu sayede başka biri aynı hatayı aldığında belki okur o konuyu görür'de girer şu forumda okumadan iş yapanların alayına ban atıyorum bu saatten sonra uyarmadı demeyin !

O kadar konu O kadar içerik var internette daha internette sizin kelimelerinizle yazılmış bir yazı dahi yok neden paylaşmak bu kadar zor? Neden yani en basit bir projeni bile paylaşsan örnek ilk çalışmam hesap makinası alın arkadaşlar kodlarımı inceleyin gibisinden belki birilerine bir yardımın dokunacak? o yüzden lütfen paylaşmalarımıza ve forum kuralları cervecesinde konuları okuyalım ve kurallara uyalım.

Not: 10.04.2016 katagorilerde düzenleme var sorunlu katagoriler görebilirsiniz. veya taşınmış katagori görebilirsiniz. forumda gezerek katagorilere bakabilirsiniz tabiki okuya bilirseniz

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,688
RE: Bu kadar Çahil Miyiz?

13 Yaşlarına gelmişler çocukların elinde hile görüyorlar, anne bana niye almıyorsun diyorlar, annesi diyor amına kodumunç çocuğu daha adam akıllı yorum atmıyorsun keşke o prezervatifi babana ben geçirseydim diyor. Çocuk: Anne ben oçum saçma mesaj atıcam anne bana hile niye almıyorsun diyor ve sonra nader gelip anasınıyla birlikte babasını sikip çocuğa ban atıyor.

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,621

Nader11ndeu' Alıntı:
13 Yaşlarına gelmişler çocukların elinde hile görüyorlar, anne bana niye almıyorsun diyorlar, annesi diyor *** kodumunç çocuğu daha adam akıllı yorum atmıyorsun keşke o prezervatifi babana ben geçirseydim diyor. Çocuk: Anne ben oçum saçma mesaj atıcam anne bana hile niye almıyorsun diyor ve sonra nader gelip anasınıyla birlikte babasını sikip çocuğa ban atıyor.

EmreWinner

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2

Hocam çahil deyil cahil olması gerekmiyormu ?

#MorpHeus

illuminati everywhere
Kurucu
Beğeni Puanı
5,633
Bunları yapan arkadaşlara cahil demek istemiyorum kasti yapıyorlar sanırım yoksa yani bu kadar da olamaz ama itina ile ban atılır :D

gecsaat

Üye
Beğeni Puanı
0

Nader11ndeu' Alıntı:
13 Yaşlarına gelmişler çocukların elinde hile görüyorlar, anne bana niye almıyorsun diyorlar, annesi diyor *** kodumunç çocuğu daha adam akıllı yorum atmıyorsun keşke o prezervatifi babana ben geçirseydim diyor. Çocuk: Anne ben oçum saçma mesaj atıcam anne bana hile niye almıyorsun diyor ve sonra nader gelip anasınıyla birlikte babasını sikip çocuğa ban atıyor.
Ayakta Alkışladım :D 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt